Bir Dolu Tatil Yenilenen Yüzüyle Karşımızda 0

Tüm dünyada yaklaşık 2,4 milyon otel, yurtiçi ve yurtdışı 700 ’ün üzerinde yurtdışı havayolu şirketi ve uluslararası araç kiralama fiyatlarını, birkaç saniyede, üstelik tek bir ekranda karşılaştırın,tatilinizi saniyeler içinde planlayın.

Birkaç saniyede fiyatları karşılaştırın, tatilinizi kendiniz planlayın, kazançlı çıkın!

Türkiye’nin en kapsamlı entegre tatil arama motoru ‘BirdoluTatil.com’ yenilenen yüzüyle hizmetinizde!

BirDoluTatil.com fiyat karşılaştırma portalı; tüm dünyadaki yaklaşık 2,4 milyon otel fiyatını, tüm yurtiçi ve yurtdışı 700’ün üzerinde havayoluna ait uçak bileti fiyatlarını ve uluslararası araç kiralama firmalarının güncel fiyatlarını karşılaştırıyor ve kullanıcılara kendi tatilini “en uygun fiyata” planlama kolaylığı sunuyor.

Entegre tatil çözümü sunan tek portal

Kullanıcılara zaman kazandırıp, ekonomik çözümler sunarak; en çok tercih edilen seyahat portalı olmayı hedefleyen, ‘www.birdolutatil.com’ otel, uçak bileti ve araç kiralama konusunda hizmet veren tüm yerli ve birçok uluslararası servis sağlayıcı operatör ile işbirliği yapıyor.

BirDoluTatil sitesi kullanıcıları; birçok siteyi gezip, tek tek fiyat karşılaştırmak yerine, yüzlerce seçeneği tek portalda, tercih ettiği kriterlere göre filtreleyip, karşılaştırabiliyor, otel, araç kiralama ve uçak bileti fiyatlarını tek ekranda, üstelik çok kısa bir sürede kıyaslayabiliyor.

Yurtiçi ve yurtdışı tatil çözümleri, güncel ve ucuz fiyat garantisi

Kullanıcıların hayatına yeni bir tatil planlama anlayışı getiren BirDoluTatil.com; arama sonucunda kullancıları, seçilen firmaların web sitelerine yönlendirerek, kaynağından güvenle satın almalarını sağlıyor. Portalda yer alan her türlü hizmete ait satın alma işlemi servis sağlayıcı şirketlerin kendi ana sayfaları üzerinden güvenle gerçekleşiyor.

BirDoluTatil.com; turizm sektorüne getirdiği eşsiz müşteri tecrübesiyle yurtiçi ve yurtdışında turizm sektörünün bir numaralı tatil planlayıcısı olmayı hedefliyor.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.