Bidroom, Uzakrota Travel Summit 2018’in Alt Sponsoru ve Stand Katılımcısı Oldu. 0

17 Kasım 2017’de Fairmont Quasar Istanbul’da 5 salonda 1500 turizmcinin katılımı ile gerçekleştirdiğimiz etkinlik sonrası 2018 yılı takvimimizi de geçtiğimiz günlerde açıklamıştık.

“Aynı otel, daha iyi fiyat” sloganı ile giren merkezi Hollanda ve operasyon merkezi Polonya olan “komisyonsuz” seyahat rezervasyon sitesi Bidroom, 30 Kasım’da Hilton Bosphorus Istanbul Convention Center içerisinde 2500 kişinin katılımı ile 3 salon, 5 sahne ve 1 fuaye alanı şeklinde gerçekleştirilecek etkinliğimizin alt sponsoru ve stand katılımcısı oldu.

Amadeus Ana Salon, Neredekal.com Turizm Teknoloji ve Emirates Turizm Pazarlama şeklinde 3 salon, bunlara ek olarak Sabre Online Forum ve dünya çapında gerçekleşen Halal in Trip zirvesi sahneleri ve fuaye alanı ile 2500 yerli ve yabancı ziyaretçi Uzakrota Travel Summit‘te olacak.

Etkinlik sitemizden konuşmacılar, sponsorlar ve program ilgili tüm bilgileri alabilirsiniz. https://www.uzakrota.com/summit18/

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.