Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Küresel bir B2B konaklama ve tamamlayıcı seyahat hizmetleri sağlayıcısı olan Bedsonline, Tomeu Gili’yi üst düzey lider ekibinde işe aldı.

Gili, her bölgeyi bir lider altında birleştirmek için oluşturulan yeni bir pozisyon olan Bedsonline’ın Asya, Orta Doğu ve Afrika kaynak pazarlarının satış müdürü olacak. Gili, yeni rolünde Dubai merkezli olarak çalışacak ve yetmiş kişilik bir ekibin liderliğini yapacak.

Kendisi Bedsonline’ın mevcut seyahat acentesi müşterilerini yerel pazarlarda desteklemekten sorumlu olacak ve Bedsonline’ın rezervasyon platformu ile çalışan acente sayısını daha da genişletip çeşitlendirecek.

Son dönemde, Destinations of the World, RTS ve Gowaii gibi şirketlerde lider pozisiyonlarda bulunan Gili, seyahat endüstrisinde 20 yılı aşkın bir deneyime sahip.

Bu pozisyonlardan önce, Gili markanın 2003 yılında piyasaya girmesinden itibaren 12 yıl kadar Bedsonline’da çalıştı ve Orta Doğu ve Asya Pasifik satış müdürlüğü, Güney Avrupa, Meksika satış müdürlüğü, Karayipler ve Afrika satış müdürlüğü gibi üst düzey liderlik görevlerinde bulundu .

Bu haber, hem GTA‘nın hem de Bedsonline‘ın ana şirketi olan Hotelbeds‘in, seyahat acentesi ürün portföyünü ve platformunu, yenilenen Bedsonline markası altında dünya çapında birleştirdiğini duyurmasının ardından verildi.

Hotelbeds Yatak Bankası Genel Müdürü Carlos Muñoz, “Tomeu’yu Bedsonline ekibine tekrar görmekten mutluluk duyuyoruz. Kendisi, seyahat acenteleri için dünyanın önde gelen rezervasyon platformu olarak konumumuzu geliştirmeye devam ederken ticari ekiplerimizin uzmanlığını daha da arttırmada önemli bir rol oynayacak eşsiz bir deneyim zenginliği getiriyor. Geri kalan ekiplerle birlikte, Asya, Orta Doğu ve Afrika’daki hızlı genişlememizi sürdürmek için Tomeu ile yakından çalışmayı dört gözle bekliyorum” dedi.

Gili ; “Bedsonline‘a geri dönmek bir onurdur. 15 yıl önce İspanya’da markayı başlatan ekibin bir parçası olma ve o dönemde hızlı bir şekilde genişlemesine tanık olma ayrıcalığına sahip oldum. Şimdi, dünya çapında 50.000’den fazla seyahat acentası müşterisi portföyü ile güçlülükten güçlenmiş sınıfının öncüsü bir rezervasyon platformu tarafından destekleniyor. Bu, gerçekten de işe geri dönmek için heyecan verici zaman. Müşterilerimizle tanışmak ve işlerini büyütmelerine nasıl yardımcı olabileceğimizi tartışmak üzere işe başlamak için sabırsızlanıyorum” diyerek ekledi.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz