Azerbaycan Havayolları Bangkok’a Uçuş Başlatacak

Azerbaycan Havayolları (AZAL), Bakü’den 29 Ekim 2017’den itibaren Bangkok’a seferler başlatacak. Bu sefer Azerbaycan’ın başkentinden Güney Doğu Asya’ya giden ilk doğrudan rota olacak.

Yolcular Boeing 767 uçakları ile iki başkent arasında seyahat edebilecek. Bakü – Bangkok uçuşları Salı ve Pazar günleri gerçekleştirilecek, Bangkok’tan dönüş uçuşları ise Çarşamba ve Pazartesi olacak.

Başlatılan yeni bir promosyon ile 10-29 Ekim 2017 tarihleri ​​arasında, Bakü-Bangkok-Bakü uçuşlarına ait uçak biletinin ücreti, tüm vergiler ve harçlar da dahil olmak üzere 599 euro olacak.

Kampanyadaki uçuşlar 29 Ekim 2017’den 1 Mart 2018’e kadar geçerli olacak. Bu uçuşlar, konforlu Boeing-767 seferleri ile yapılacak. Bilete ise ücretsiz bagaj hakkı (23 kg’a kadar) ile birlikte bir dizi soğuk ve sıcak yemek dahil olacak.

Kış ayları, Bangkok‘u ziyaret etmenin en uygun olduğu aylar olarak düşünülüyor.  Tayland’ın başkentinde birçok cazibe merkezi ve her zevke uygun gece hayatı bulunuyor. Tayland mutfağı ise turistleri Bangkok’a çeken bir diğer neden. Egzotik, olağandışı ve kolayca erişilebilen Tayland yemekleri en zorlu gurmeleri bile memnun edecek nitelikte.

Biletler, www.azal.az havayolunun web sitesinde, AZAL bilet gişelerinde ve havayolunun resmi acentelerinde satın alınabiliyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!