Aylık Ücret Ödeyin,  Çantanızı Toplayın ve Sınırsız Uçun 1

Havada ve yerde harcadığınız zaman denk gidiyorsa, bu yeni servis seyahat yönteminizi değiştirebilir. Yeni bir girişim olan ve bu ay piyasaya çıkan OneGo, aylık belli bir ücret karşılığında sınırsız uçuş hizmeti sağlayacağı üyelerini kabul etmeye başladı.

Öngörülemeyen fiyatlar ve baş döndürücü miktarda bilginin varlığı ile seyahat stresi  hava yolu sitelerini ziyaret ederken başlıyor. Sık seyahat edenler için inşa edilen One Go, uçuş planlamanın -genellikle- karmaşık olan sürecini atlamanızı sağlayacan bir yöntem teklif ederek, gezinize odaklanmanıza olanak sağlıyor.

OneGo uygulama (app) yolu ile çalışıyor:  Uçuşunuzu seçiyorsunuz ve gitmeye hazırsınız. Bu yeni girişim büyük hava yolları ile anlaşma yapmış olsa da, yolcular ödül puanlarını toplamaya devam edebilecekler.

Servis, şu an için ilk üyeliklerini Founding Flyers programı altında kabul ediyor. Bu grup, yeni özellikleri, sunuldukça tecrübe edecekler.

Gelecek olan eklentiler, birinci sınıf uçuş seçeneği, limitsiz uçuş değişikliği ve son dakika rezarvasyon imkanı sunuyor olacak. OneGo ile, planlanmış uçuşlara 6 saat kala rezervasyon yapmak mümkün olabilecek. Üyeler bir seferde 4 uçuş için rezervasyon yapabiliyorlar ancak bu limit yükseltilebilir.

onego

Servis, toplu alım avantajına sahip olduğu için hava yollarının en karlı fiyatlarını üyelerine sunabilmektedir. OneGo kullanıcıları bu sayede makul fiyatlar için savaşmaktan kurtulmuş oluyor. Bireysel kullanıcılara sunulan paketler sayesinde, OneGo, genellikle iş dünyası devlerinin sahip olduğu imtiyazları, küçük işletme sahiplerine sunabilmektedir.

OneGo şu an için, 76 hava alanı ve 700’ün üstünde rota için hizmet vermektedir.

Önceki MakaleSonraki Makale

1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.