Avrupa’nın En Büyük Holiday Inn Express Oteli Almanya’da Açılıyor

InterContinental Hotels Group (IHG), Avrupa’nın en büyük Holiday Inn Express otelinin Almanya’da açılacağını açıkladı.

Avrupa’daki en büyük Holiday Inn Express olan Holiday Inn Express Cologne City Centre, ev konforunu akıllı tasarım özellikleri ile buluşturan yeni nesil Holiday Inn Express tasarımına sahip 323 odaya sahip. Konuklar, ses emici başlıkların, başucu USB bağlantı noktalarının ve esnek oda içi çalışma alanlarının keyfini çıkaracak. Üstelik oda fiyatına, ücretsiz Wi-Fi ve kontinental kahvaltı büfesi de dahil.

Otel ideal bir konuma sahip. Eski Kent’e ve Gotik Köln Katedrali kulesinin ünlü iki kutuplu kulelerine kısa bir U-bahn yolculuğuna yürüme mesafesinde. Kısa bir mesafe içinde Poststraße ve Severinstraße U-bahn istasyonlarının yanı sıra Köln Merkez tren istasyonu da var. Köln Bonn Havaalanı ise arabayla sadece 25 dakika uzaklıkta.

Holiday Inn Express’in Marka Yönetimi Başkan Yardımcısı Mike Greenup, “Holiday Inn Express’te konuklarımız için neyin önemli olduğunu biliyoruz. Marka vaadimizin başarıyla uygulanması, Holiday Inn Express’in son yıllarda ve başta Almanya olmak üzere Avrupa’da hızla büyümesini sağladı. Yalnızca 2017’de Almanya’da 5 tane otel açtık ve 11 yeni Holiday Inn Express mülk için imza attık. Holiday Inn Express Cologne City Centre açılışı ise bu portföyün tamamlayıcı niteliğinde” dedi.

Halihazırda Almanya’da 32 ve kalkınma hattında bir diğer 29 Holiday Inn Express oteli var. Avrupa’da ise halihazırda 239 ve gelişim hattında bulunun 60 Holiday Inn Express oteli bulunuyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!