Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Uzun yıllardır Türk turizminin 2. bayrak taşıyıcısı olan Atlasglobal için böyle bir haber yayınladığımız çok üzgünüz.

Atlasglobal, websitesi ve sosyal ağları üzerinden bir açıklama yayınlayarak dün gece itibari ile başlayarak 21 Aralık 2019 tarihine kadar geçici olarak operasyonlara ara verildiğini duyurdu.

Havayolu yaptığı açıklamada ise şu bilgileri paylaştı:

“Yaşanan olumsuzluklara rağmen, Havayolumuz tarafından alınan yeni stratejik kararlar çerçevesinde 2018 yılı ikinci yarısında toparlanma sürecine girilmiş ve operasyonlarımız tekrar kar eder hale getirilmiştir. Ancak yakın geçmiş olumsuzlukları ve beraberinde getirdiği ekenomik yük ve 2019 yılı Nisan ayı itibariyle İstanbul Havalimanı’na geçişle birlikte lojistik ve operasyonel maliyetlerde yaşanan büyük artış, Havayolumuz açısından 2016/2017 kayıplarımızı yeterli sürede telafi etme imkanımızı ortadan kaldırmıştır.

Nakit akışımızdaki gerekli yapılandırma ve iyileştirmeyi sağlamak amacıyla, tüm uçuşlarımıza 26 Kasım 2019 itibariyle, 21 Aralık 2019 tarihine kadar ara vermek zorunda kaldığımız bilgisini arz ederiz”

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Değerli Yolcularımız, Havayolumuz tarafından alınan karar ile sizlere farklı bir uçuş deneyimi sunabilmek amacıyla yeniden yapılanma sürecine girmiş bulunmaktayız. 26 Kasım 2019 itibarıyle 21 Aralık 2019 tarihine kadar geçici süreyle operasyonlarımıza ara verilmiştir. Bu süreçte uçuşu gerçekleştirilemeyen yolcularımızın satın aldıkları biletleriyle ilgili 15 Aralık 2019 tarihine kadar gerekli tespitler tarafımızca yapılacaktır. Siz değerli yolcularımızın iade ve değişiklik talepleri ile ilgili uygulanacak işlemler 16 Aralık 2019 tarihinde web sitemiz üzerinden duyurulacaktır. Konu ile ilgili sorularınızı ve taleplerinizi [email protected] e-posta adresine PNR numarasıyla birlikte iletebilirsiniz. Web sitemizden ve diğer satış kanallarımızdan bilet satış işlemleri 16 Aralık 2019 tarihine kadar kapalı tutulacaktır. ✈️ 🛫 Dear Passengers, As per the decision taken by our airline, we have entered a new phase of restructuring in order to provide you a unique flight experience. As of the 26th of November 2019, we have temporarily suspended all our flights until the 21st of December 2019. During this period, all flight irregularities on the tickets until the 15th of December 2019 will be assessed by our teams. All procedure regarding involuntary change and/or refund will be announced on 16th of December 2019, on our website. Please contact [email protected] with your PNR and flight information should you have any further inquiries and questions. Tickets sales will be suspended until the 16th of December 2019 on all our sales channels including our web-site, mobile apps, etc.

Atlasglobal (@atlasglobal)’in paylaştığı bir gönderi ()

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz