Aston Martin ve Waldorf Astoria, Konuklarına Lüks Araç ve Ağırlama Deneyimleri Sunuyor

Aston Martin, 249 Le Mans gibi yarış etkinliklerinde otel konukları için etkileşimli lüks deneyimler sağlamak için Waldorf Astoria ile güçlerini birleştiriyor.

Konaklama sektörünün en önemli isimlerinden Waldorf Astoria ve dünyanın en iyi otomobillerinden bazılarının üreticisi Aston Martin, ortak bir kalite fikrini paylaşıyor: lüksü yakalamak.

Bu ortaklıktan doğan etkinlikler serisi 2019’da her iki markanın müdavimlerine sunulacak. Etkinliklerin ve örneklerin bazıları arasında, The Waldorf tarafından küratörlüğü yapılacak olan Aston Martin‘in en yeni modellerinin, otomobil markasının kendi sürücü filosu önderliğinde kapalı sürüş alanında lüks ve özel bir test sürüşü yer alırken, ayrıca lüks otel, Fransa’daki ünlü Le Mans 24 saat yarışları gibi, birçok Aston Martin otomobil şovuna ve yarış etkinliğine ağırlama konusunda imzasını atacak. Ayrıca, otel zincirinin uluslararası konumlarda bulunan dört oteli, Aston Martin “Art of Living” etkinliklerine de ev sahipliği yapacak.

İki marka daha önce de birlikte çalışmıştı ve bu proje ile ortaklıklarını daha da ileri taşımayı umuyorlar.

Aston Martin Partnerships Pazarlama Başkan Yardımcısı ve Aston Marin Ortaklıkları Başkanı Simon Sproule; “Bu ortaklık her iki markayı da yeni ve heyecan verici fırsatlara açıyor. Aston Martin Lagonda ve Waldorf Astoria, müşterilerimiz için seyahat ve keşif sevincine dayanan güzel deneyimler yaratma tutkusunu paylaşıyor. Birlikte, küresel ağırlama ve zevk olarak sürüşü birleştiren unutulmaz yolculuklar yaratabiliriz” dedi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!