Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Bir sadakat ticaret şirketi olan Points International ve Amadeus, Amadeus’un Sadakat Yönetimi ve Ödül ve Puan Çözümlerini basit ve verimli bir şekilde birleştirmek ve havayollarına sağlamak üzere gerçekleştirdikleri yeni stratejik anlaşmalarını duyurdu.

Bu ortaklıkla, iki şirket mevcut perakende satış hizmetleri, özel markalı otel ve araç rezervasyon hizmetleri ve puanların millerle değiştirilmesi teşvikleri dahil olmak üzere birleştirilmiş hizmetler portföyü aracılığıyla üyelerinin mevcut sadakat programlarını destekleyecek ve Amadeus Sadakat Yönetimi ve Ödüller’den (Amadeus Loyalty Management and Awards) koltuk uygunluğu, mil ve nakit ödemeler de mevcut olacak.

“Amadeus’un küresel kaynaklarına ve deneyimine erişiyoruz”

Points Başkanı Christopher Barnard; “Bu uzun vadeli ortaklığı, havayolu bilişim teknolojisi sektöründeki endüstri lideri Amadeus ile kurmaktan heyecan duyuyoruz. Sadakat Ticaret Platformumuzu Amadeus’un kapsamlı havayolu portföyüyle birlikte kullanarak, sadakat ticaret hizmetlerimizi geliştirmeye devam ederken Amadeus’un küresel kaynaklarına ve deneyimine erişiyoruz” dedi.

“Sadakat programları, geliri artırmak ve tüketicileri ödüllendirmek için çok önemlidir”

Points and Amadeus, hali hazırda Amerika, Avrupa, Orta Doğu ve Asya’daki sadakat programları için bir dizi yardımcı gelir çözümünün başlatılması konusunda işbirliği yaptı ve aktif üyelerin artmasını ve havayolu ortakları için ek gelir akışını sağladı.

Amadeus Havayolları Başkanı Julia Sattel; “Havayolları için sadakat programları, geliri artırmak ve tüketicileri ödüllendirmek için çok önemlidir. Points ile yakın işbirliğimizde, şu anda Sadakat ve Ödüller çözümlerini kullanan 80 havayoluna ve gelecekteki müşterilere yeni ve yenilikçi hizmetler sunmayı dört gözle bekliyoruz.

“Bir işletme olarak, müşterilerimizin daha fazla gelir ve büyüme için doğru teknolojiyi kullanmalarını sağlayarak açık ve esnek bir ortak olmayı taahhüt ediyoruz” dedi.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz