Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

2016 yılında 100 binin üzerinde araç kiralamaya aracılık eden Gaaraj ilk fiziksel mağazasını Üsküdar’da açtı ve gözünü yurtdışı pazarına dikti.

Hem web sitesi hem de mobil uygulamaları üzerinden araç kiralama hizmeti sunan Gaaraj; araç kiralama şirketlerini kendi platformu üzerinde bir araya getirerek bir araç kiralama pazar yeri olarak öne çıkıyor. Yurtdışı seyahat kanallarıyla da entegre olan ve ek olarak otel ve seyahat acentesi gibi B2B kanallar için de çalışmalar yürüten Gaaraj ‘da araç kiralamak istediğiniz gün/saat bilgilerinizle beraber Gaaraj üzerinde arama yapıyor ve teslimat türüne bağlı olarak 30 dakikada aracı bulunduğunuz noktaya getirebilme özelliğiyle dikkat çekiyor.

Android için Garaaj uygulamasını buradan indirebilirsiniz

Bunun dışında platformdan araç kiralayan kullanıcılarının hizmet aldıkları araç sağlayıcısını puanlayabilmesine olanak tanıyan Gaaraj’ın böylece uzun vadede daha güvenilir bir platform olarak öne çıkmak istiyor.

Gaaraj’ın bir başka artısı da seyahat süresince Gaaraj Seyahat Uzmanları her daim bir telefon uzağında ve sadece kiralama işlemlerini değil, seyahat planı, yol ve güzargah seçimi, yakıt, yemek ve diğer ihtiyaçları için de öneriler ve tarifler sunmakta.

Üsküdar ofisi sonrasında İstanbul’da Beşiktaş, Kadıköy ve Pendik’te şube açacağını belirten Gaaraj’ın CEO’su Jankat Sarı yurtdışına da açılacaklarını ilk olarak Kanada’nın Vancouver kentinde 40 araçlık butik bir filoyla hizmet vermeye başlayacağını belirtti.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz