Arabayı Kapına Getiren Uygulama, Garajyeri 0

Garajyeri.com tarafından 1 senedir aktif olarak yürütülen ve BeeTech 2015 Awards ‘da “En Büyük Yatırımcı İlgisini Toplayan Start-Up Özel Ödülü” ile başarısını taçlandıran kişiden kişiye araç kiralama hizmeti hızla büyümeye devam ediyor.

Araç kiralamada senet imzalama, elden ödeme, evrak doldurma gibi güvenlik açığına neden olan pek çok sorunu ortadan kaldıran kişiden kişiye araç kiralama işlemi kullanıcılar tarafından çok sevildi. Araç sahipleri arabalarını kullanmadıkları zamanda kiraya vererek ek gelir elde ederken, araç ihtiyacı olan kişilerde kendilerine en yakın lokasyondaki, ihtiyacına en uygun aracı, ucuz fiyatlarla kiralayabiliyorlar.

Garajyeri.com kiralık araba

Araç Sahipleri Hem Ek Gelir Elde Ediyor Hem de Pek Çok Ayrıcalıktan Faydalanabiliyor

Garajyeri’nin sunduğu hizmet sayesinde aracını kiraya veren kişiler; ücretsiz periyodik bakım, kişiye özel araç sorumlusu, profesyonel fotoğrafçı, kasko sigortası, takip cihazı gibi pek çok ayrıcalıktan faydalanabiliyor.

Kiraladığınız Araç Kapıya Teslim Ediliyor

Garajyeri.com’a girerek veya App üzerinden kendilerine en yakın lokasyondaki aracı seçip kiralama yapmak isteyen kullanıcılar “Ücretsiz Kapıya Teslim” butonunu kullanarak vale hizmetinden faydalanabiliyorlar. Bu özellik sayesinde araç Garajyeri Vale’si tarafından araç sahibinden alınıyor ve kiralama yapan kişiye kapıda teslim ediliyor

Kiracılar aynı zamanda filtre seçenekleri sayesinde kendilerine en uygun aracı kolaylıkla görüntüleyebiliyor ve güvenli ödeme sistemi sayesinde hızlıca araba kiralayabiliyorlar. Tüm bu özelliklere ek olarak Garajyeri mobil uygulaması sayesinde tüm kiralama işlemlerini bulunduğunuz yerden kolayca gerçekleştirmeniz mümkün.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.