American Airlines’tan Amerika Uçak Bileti Fırsatları 0

American Airlines, ABD’nin ulusal havayolu şirketlerinden biridir. Türkiye’ye doğrudan seferler düzenlememesine rağmen, Avrupa’dan aktarmalı yaptığı seferlerle yolcuların uygun fiyata Amerika uçak bileti satın almalarını sağlar. American Airlines (AA), 1930′da kuruldu ve özellikle de II. Dünya Savaşından beri hızlanan bir ivme ile yolcularına hizmet verdi. Bugün AA, 108 uluslararası ve 171 ulusal hatta seferler düzenleyen dünyanın en önemli ve en büyük havayollarından biridir. Bu bağlamda American Airlines yolcularına uygun fiyata Amerika uçak bileti sunuyor. American Airlines’tan bazı destinasyonlara alacağınız Amerika uçak bileti 31 Ekime kadar indirimli fiyattan satılacak. Böylece Kuzey Amerika seferleri için bir alternatif daha akıllara gelecek.

İstanbul – Los Angeles: 761 Euro

İstanbul – Chicago: 702 Euro

İstanbul – Orlando: 666 Euro

İstanbul – New York: 640 Euro

LOS ANGELES 

Kaliforniya eyaletinin en kalabalık, ABD’nin de ikinci en kalabalık şehri olan Los Angeles, nam-ı diğer Melekler Şehri, tüm dünyada Amerikan eğlence kültürünün kalbi olmakla biliniyor. Los Angeles, ılıman iklimi, güzel denizi ve özellikle de Hollywood semti ile bilinir. Hollywood, dünya starları için gidilebilecek en son nokta olarak görülen ve dünya yıldızlarının büyük çoğunluğunun ikamet ettiği ve sinemanın kalbi olarak adlandırılan bir bölgedir. Los Angeles’in da kalbi olarak adlandırılır. Los Angeles, uzun yıllar Meksika’nın bir parçası olduğundan, ayrıca yakın zamana kadar barındırdığı yerli etkisi yüzünden ABD’deki en mistik ve ilginç şehirlerin de başında geliyor. Bu anlamda efsaneleri ve söylentileri hiç eksik olmayan bir şehirdir L.A.

CHICAGO 

ABD’nin üçüncü büyük şehri olan Chicago, Mississippi Nehri ve göller bölgesi arasında bir geçiş olması için kurulmuş bir şehirdir. Chicago’daki O’Hare Havaalanı, dünyanın en kalabalık ikinci havaalanı olarak bilinir. Kastedilen yolcu trafiğidir. Chicago aynı zamanda ABD’nin bir numaraları ulusal turizm destinasyonlarından biridir. Bunların bir kısmı eğlence turizmi için gelirken, bir kısmı da ticari sebeplerle Chicago’ya seyahat etmektedir. Chicago’da turistik anlamda görülmeye değer onlarca tarihi eser, modern yapı, müze ve anıt bulunmaktadır. Chicago, ABD’nin en gözde destinasyonlarından biridir.

ORLANDO 

ABD’nin portakal bahçesi olarak bilinen Florida eyaletinin en önemli şehri olan Orlando, aynı zamanda “güzel şehir” adıyla da bilinir. Orlando’yu dünya şehirleri arasında ünlü kılan bir diğer etken de Walt Disney’in en çok ziyaret edilen resortunun Orlando’da bulunmasıdır. Disney World, sadece Orlando’da değil, tüm dünyada en çok ziyaret edilen eğlence merkezidir. Orlando ayrıca Su Dünyası tema parkları ile de ünlüdür. Belki de bu sebeple Orlando her yıl 51 milyondan fazla turist alıyor. Orlando, ABD’nin en güzel şehirlerinden biri olarak kabul ediliyor.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe