Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Geçtiğimiz günlerde çıkmayı planladığım seyahatim için, uçak bileti arayışına girdim. THY (Türk Hava Yolları), Pegasus, Atlasjet, OnurAir  ve Anadolujet derken bu kadar çok site ziyaret ediyor olmamın bana çok zaman kaybettirdiğini düşündüm. Daha sonra arama motoru üzerinden karşıma çıkan Alo Bilet Hattı dikkatimi çekti. Nasıl bir site olduğunu incelemek üzere giriş yaptım. Fakat siteyi inceledikçe, zaman kaybı sıkıntısını ortadan kaldıran ve tüm havayolu şirketlerini tek bir tıklamayla karşımıza çıkaran ve üstüne üstlük tüm soru ve sorunlarımıza karşın 7/24 aktif çağrı merkezi sistemleriyle benden tam anlamıyla geçer not aldı. Aynı zamanda ucuz uçak bileti karşılaştırma olanağını da sunuyor olması ve tercih sıralamasını kullanıcıya bırakması müşteri memnuniyetine ne kadar önem verdiğini de ispatlıyor.

AloBiletHattı sosyal medyadan da uçak bileti aldırıyor buna çok şaşırdım. Yani en çok kullandığımız sosyal medya araçlarından birine bu modülü entegre ederek kullanıcılarının hayatını kolaylaştırıyor. Bu anlamda alobilethatti.com ucuz uçak bileti satışı konusunda tavsiye listesinde en başı çekiyor.

Tabii her kullanıcı gibi bende güvenirliliğini test ettim. Uluslararası Güvenlik Sertifikasına (3DSecure) sahip oluşu nedeniyle güvenirlilik analizimden başarıyla geçti.

Seyahat planlamamda bana zaman kazandıran bu siteyi yakın takibime aldım. Aynı zamanda Facebook üzerinde ucuz uçak bilet fiyatları hakkında bilgi ve havayollarının kampanyalarından haberdar olabilirsiniz. Takip etmek için, Facebook sayfasından Alo Bilet Hattı ucuz uçak bileti platformunu hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Facebook sayfası: http://www.facebook.com/alobilethatticom

 

Yorumları GösterYorumları Gizle

5 Yorum

 • yazan Emrah Ç
  Posted 11 Ekim 2012 15:25 0Likes

  Merhabalar, alobilethattı sürekli olarak uçak biletlerimi aldığım web sitesi son derece başarılı ve yurtdışı uçak bileti fiyatlarıda son derece uygun geçenlerde gidiş-dönüş uçak bileti sorgulattığım da başka sitelerde 2800tl lik fiyat çıktı alobilethattı’nı arayıp sorgulattıktan sonra 2000tl ye bilet buldum ve hemen satın aldım. Artık tüm biletlerimi alobilet üzerinden alıyorum bende tavsiye ederim..

 • yazan Mervestein
  Posted 12 Ekim 2012 14:38 0Likes

  Alobilethattından bende geçtiğimiz günlerde bir bilet almıştım. Sistem hızı, anlaşılabilirliği ve sadeliği açısında oldukça kullanışlı. Fiyatlar da ortalamaya bakıldığında uygun. Bundan sonraki süreçte bu siteyi takip edeceğim bende, biletlerimi de oradan almayı düşünüyorum.

 • yazan Leyla Öner
  Posted 8 Kasım 2012 17:57 0Likes

  Geçtiğimiz günlerde bende uçak bileti satın almıştım bu sistemden. Gayet başarılı bir site.

 • yazan Ucuz Bilet Sorgulama
  Posted 22 Nisan 2013 18:12 0Likes

  Ucuz bilet sorgulama sayfasında bulabileceğimiz güzel bir paylaşım. Taktir ettim hocam. Sağolun.

 • yazan Emrah Atila
  Posted 18 Mart 2015 16:28 0Likes

  Her zaman uçak biletlerimi aldığım en kaliteli sitelerden bir tanesidir alobilethatti sitesi. Teşekkürler, iyi ki varsınız..

Yorum Yaz