Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
almanya_agh

Almanya Bavyera bölgesinde Şubat 2015 tarihinde başlayacak ve 10-12 ay süreli Avrupa Gönüllü Hizmeti (AGH) faaliyeti gerçekleşecektir.

Host Organizasyon: The Schwäbische Jugendbildungs

Son Başvuru Tarihi: 10 Eylül 2014

Proje Bilgisi: The Schwäbische Jugendbildungs- und Begegnungsstätte Babenhausen kuruluşu Almanya’da gençlik hizmeti veren bir kurumdur. Pedagojik olarak kurumun temel çalışma alanları; sürdürülebilir kalkınma, çevre eğitimleri, deneyim kazanma eğitimleri, kültürler arası eğitim ve uluslararası değişim programlarıdır. The Schwäbische Jugendbildungs- und Begegnungsstätte Babenhausen kurumu kuzey Bavyera 6000 kişinin yaşadığı bir bölgededir. Avrupa Gönüllü Hizmeti kapsamında katılacak gençlerin çevre ve sürdürülebilir kalkınma konusunda çalışma yapmaları, workshoplara katılmaları ve etkinliklerde bulunmaları beklenmektedir.

Katılımcı Profili: Katılımcılar yeni deneyimler yaşamaya istekli, çevre ve sürdürülebilirlik politikaları konusunda istekli kişiler olmalıdır. Katılımcılar İngilizce ve Almanca dillerini yeterli seviyede bilmelidir. Ayrıca katılımcılar küçük bir bölgede doğa içinde yaşayacağını bilerek başvurularını yapmalıdır.

Başvuru için: Cv ve başvuru mektuplarınızı uta.manz@jubi-babenhausen.de adresine yollayarak başvuru yapabilirsiniz.

Kaynak: Projelist

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz