Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Airbnb, COVID-19 krizi sırasında insanların bağlantı kurmaları, sanal olarak seyahat etmeleri ve gelir elde etmeleri için yeni bir yol olan Çevrimiçi Deneyimler’i tanıttı.

Dünyanın dört bir yanında toplumlar sağlıklarını korumak için evde kaldıklarından, insanlar işe gitmek, egzersiz yapmak veya bir tutku peşinde koşmak gibi rutin faaliyetlerde bulunamıyorlar. Bu yeni program, dönüştürücü sanal deneyimlerini milyonlarca misafire sunarak ev sahiplerinin bu belirsiz zamanlarda gelir elde etmelerine izin vererek bu durumu değiştirecek. Çevrimiçi Deneyimler, Budist rahiplerle meditasyon, Çernobil köpekleriyle sanal ziyaretler, Faslı bir aileyle yemek pişirme ve daha fazlası gibi bir dizi seçenek sunuyor.

Program, evlerinde bulunan birçok insana, örneğin; aileler için sihrin sırlarını öğrenme, profesyonel bir barista ile kahve yapma, takım faaliyetlerine erişmek veya yeniden erişmek isteyen iş arkadaşları için seçenekler, doğum günü kutlamaları veya özel buluşmalar ve uzmanlarla barmenlik gibi deneyimler için belirli tarihler isteme seçenekleri de sağlıyor.

Airbnb Deneyimler Başkanı Catherine Powell; “İnsan erişimi yaptığımız işin merkezinde yer alıyor. Ev sahiplerimize, şu anda sağlığını korumak için evde kalması gereken çok sayıda insanla çevrimiçi olarak mümkün olan tek şekilde küresel misafir topluluğumuza erişme fırsatı sunmak istiyoruz” dedi.

Görsel: Harsch Shivam

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz