Air Canada, Routehappy ve Farelogix ile Entegre Platformlar Kuruyor 0

Online seyahat içeriği platformu Routehappy, bugün Air Canada ile yaptıkları anlaşmayı açıkladı. Bu anlaşmaya göre, Kanada’nın en büyük havayolu şirketi, satışları artırmak amacıyla dünya çapındaki satışlarda ve pazarlama kanallarında yoğun olarak hedeflenen, görsel olarak zengin ticari içeriği düzenlemek için Routehappy’i kullanacak.

Bu anlaşmaya göre, Kanada’nın en büyük havayolu şirketi, Routehappy’i satışları artırmak için dünya çapındaki satışları ve pazarlama kanallarında yoğun olarak müşteri hedefleyen, görsel olarak zengin ticari satış içeriğini dağıtmak için kullanacak.
Air Canada, buna ek olarak, bu yılın ilk aylarında duyurulan ortaklıktan sonra, Farelogix ve Routehapy ile bir platform entegrasyonunda yer alan ilk havayolu şirketi olacak. Entegrasyon, amaçlanan içerikleri sorunsuzca Routehappy üzerinden sunacağı gibi Farelogix aracılığıyla dinamik fiyatlandırma ve uygun teklifler de sunacak.

Routehappy ve Farelogix entegrasyonunu gerçekleştirerek, Air Canada tanımlayıcı yazılar, ikonlar, fotoğraflar, 360 derecelik görsel turlar, videolar gibi hedeflenen Küresel Ürün Özniteliklerince desteklenen(UPA) müşteri isteğine uygun, dinamik teklifleri üretebilecek, fiyatlandırabilecek ve 60’dan fazla distribütöre Air Canada’nın ac2u yazılım programlama arayüzü vasıtasıyla sunabilecek.

Air Canada Küresel Ürün Dağıtımı Müdürü Keith Wallis, “Farelogix ile yıllar boyunca çalıştık ve Routehappy ile çalışmaya da henüz başladık. Air Canada’nın müşterilere daha iyi hizmet sunmak için iki teknoloji platformunu entegre etmesi gayet mantıklı. Air Canada Business Class koltuklarından Toronto Pearson Havalimanındaki Maple Leaf Bekleme Odası ve Boeing 787 tipi uçak filosuna kadar herbir müşteri için mümkün olan en iyi deneyim sunmaya odaklanmış ürünlere yatırım yapmaya devam edecektir. Routehappy bu hizmeti müşterilerimize sunmamız konusunda bize yardımcı olacak ve müşterilerin satın alımda daha bilgiye dayalı karar vermesini sağlayacak.” şeklinde konuştu.

Farelogix CEO’su Jim Davidson ise “Gezginler, ürün içeriği ile ilgili ek teklifler sunulmasını isterken, havayolu şirketleri ise müşteri başına düşen kazanç oranını optimize etmek istiyor. Farelogix ile Routehappy‘nin entegrasyonu, Air Canada’ya havayolu kontrollü alışverişte en iyi teknolojiyi ve kişiselleştirilmiş teklifleri kullarak iki hedefe de ulaşma olanağı tanıyor.” dedi. “Air Canada’nın iki platformda da bulunacak ilk havayolu şirketi olması bizi çok heyecanlandırıyor.” diye ekledi.

Routehappy CEO’su Robert Albert ise şöyle bir açıklama yaptı: “Bizim amacımız uçuş alışverişini farklılaştırmak ve daha iyi gelir elde etmek ki bu da uçuş alışverişinde işe yarar içerikleri sunmak anlamına geliyor. Routehappy sanal olarak her havayolu platformuyla bağlantı kurabilir. Air Canada’nın Routehappy ile düzenlenen içeriğini Farelogix aracılığıyla sunmayı seçmesi büyük bir probleme getirilen gerçek bir çözüm. Air Canada’yı Routehappy’nin yeni havayolu müşterisi olarak içtenlikle karşılıyoruz.”

Farelogix, Routehappy ve Air Canada mevcut durumda entegrasyonu geliştirmekteler. Söz konusu entegrasyonun 2017 yılında hayata geçirilmesi bekleniyor.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.