Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Asya Pasifik’te GoLocal Tonight ürününü tanıtan küresel dijital seyahat platformu Agoda.com’a göre, aynı gün ve ertesi gün geceleme otel konaklamaları için son dakika seyahat aramalarına olan talep geçen yıla göre arttı.

Bugünden itibaren spontane bir son dakika seyahati arayan gezginler, aynı gün rezervasyon yaptıklarında Agoda’nın GoLocal Tonight fırsatlarına ilişkin daha da fazla tasarruf sağlayabilirler.

Endonezya, Malezya ve Tayland, Agoda’nın arama verilerine göre aynı gün check-in arayarak doğaçlama seyahat deneyiminin heyecanını kucaklayan ilk üç Asya Pasifik pazarıdır. Bu pazarları Vietnam, Hong Kong, Japonya, Hindistan, Filipinler, Güney Kore ve Singapurlu gezginler takip ediyor.

Agoda Bölge Müdürü Enric Casals; “Son dakika maceralarını seçen gitgide büyüyen bir gezgin grubu var – bir şovu seyretmek ya da onun heyecanı için bir konaklama rezervasyonu yapmak için kendiliğinden kararlar verebilecek sakinler. GoLocal Tonight, arama yapan ve aynı gün fırsatlarından yararlanmak için düşük fiyatlar tarafından teşvik edilen bu yeni rahat segmentine hitap ediyor. Bu hem iş ortakları hem de gezginler için bu bir “kazan-kazan” dedi.

Asya Pasifik’teki binlerce otel ve konaklama sağlayıcısı, yolculara son dakika rezervasyonlarında % 30’a varan ek indirim sunmak için kaydoldu. Gezginler ister tek başlarına bir şehir molası arıyor olsunlar ya da bir grup arkadaşıyla ülkeye ya da plaja gitmek istesinler, GoLocal Tonight’ta harika son dakika fırsatları var.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz