Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Agoda, Asya Pasifik ve küresel pazarlarında iç turizmi teşvik etmeyi amaçlayan en büyük entegre kampanyası “GoLocal” i başlattı ve lansman öncesi aşamada binlerce otel ortağı kayıt işlemi gerçekleştirdi.

Agoda’nın ‘GoLocal’ girişimine dahil olan konaklama sağlayıcıları, ortakların harika yerel seyahat fırsatları arayan gezginlere ulaşmasına ve onları dönüştürmesine yardımcı olmak için çok kanallı yaklaşımından yararlanacak. En büyük yurtiçi girişiminde Agoda, GoLocal programını desteklemek için tam entegre bir satış ve pazarlama kampanyası geliştirdi, koordine sosyal medya kampanyalarına, dijital marka aktivasyonlarına ve video içeriğine ve hedeflenen halkla ilişkiler faaliyetlerinin yanı sıra ısmarlama müşteri pazarlaması ve özel açılış sayfası www.agoda.com/golocal’e yatırım yaptı.

Agoda, Ortak Hizmetler Başkan Yardımcısı Errol Cooke; “Geçtiğimiz ay yurt içi seyahat promosyonlarının desteklenmesine yönelik iştahı ölçmek için bu girişimi yumuşak bir şekilde başlattık ve coşku beklentilerimizin ötesine geçti. Şimdi GoLocal’i resmen başlattık ve dünyanın dört bir yanındaki binlerce otel ve Agoda Homes ortağı var ve tekrar seyahat etmeye başlamak isteyen insanlarla harika fırsatlar paylaşmak için bizimle çalışıyor. Lansman öncesi GoLocal’i erken benimseyenlerimiz, bölgedeki yurt içi seyahat sektöründeki diğer sağlayıcılardan önemli ölçüde daha iyi performans gösteriyor ve bu nedenle GoLocal girişiminin daha fazla rezervasyon yapmaya devam edeceğinden eminiz ”dedi.

GoLocal’e kaydolan iş ortaklarına yurtiçi özel fırsatlar sunuluyor. Buna karşılık, katılımcı iş ortakları, kampanyanın etkisini en üst düzeye çıkarmak için stratejik olarak belirlenen çeşitli Agoda ürün ve pazarlama temas noktalarında yer alacak. Bunlar arasında iç seyahatler için özel agoda.com/golocal açılış sitesi, Agoda’da katılımcı mülkleri vurgulamak için GoLocal rozetleri ve heyecan verici marka ve performans pazarlama faaliyetleri yer alıyor. Temel sektörlerle stratejik ortaklıklar, kampanyanın erişimini daha da genişleterek ortak otelleri ve mülkleri vurgulayacak ve teşvik edecek.

Cooke; “Seyahat kısıtlamaları hafifletilirken, GoLocal kampanyasının, kendi ülkelerini keşfetmek, yerel kültürle yeniden bağlantı kurmak ve gizli mücevherleri keşfetmek için çok sayıda yolcuya ilham vermek için yaratıcı içerik ve mesajlaşmayı kullanarak Asya Pasifik ve ötesindeki yerel seyahat talebini teşvik etmesini istiyoruz. Onları güvenli bir şekilde tekrar seyahat etmeyi öğrenmeye ve müşterilerimizin en geniş seçenek ve en uygun fiyat fırsatlarını bulmalarına yardımcı olmaya teşvik edeceğiz. Bu kampanyayı gerçek bir başarıya dönüştürmek için elimizden geleni yapıyoruz, böylece ortaklarımız artan talep dalgasını sürdürebilir ve daha iyi zamanlar için çaba gösterebilir” dedi.

GoLocal tüketici kampanyası, kilit pazarlarda dijital olarak dağıtılan küresel bir marka filmi ile başlıyor. Bilge deneyimli bir gezgin perspektifinden seyahate olan bir aşk mektubu olan film, yakınlardaki dünyayı keşfederken daha dikkatli bir seyahati teşvik ediyor.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz