Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Pan-Afrikalı çevrimiçi seyahat acentesi (OTA) Travelstart, dijital içerik kanalları, önceden var olan TV ve radyo reklamları anlaşmaları ve influencer ağı dahil olmak üzere müşterileri için tanıtım fırsatları sunmak üzere bir medya birimi kurdu.

Yeni medya birimi, markalarını ve hizmetlerini küresel bir gezgin topluluğuna tanıtmaları için bir platform aracılığıyla turizm acentelerini, havayollarını, kruvaziyer şirketlerini ve ilgili kuruluşları destekleyecek.

Dünya çapında erişilebilir elli milyon gezgin kitlesine sahip olan Travelstart Medya Merkezi, seyahat pazarındaki yirmi yıllık ilişkilerden, içerik ve topluluk gelişiminden yararlanarak daha iyi reklam değeri sağlamayı amaçlıyor.

Travelstart Genel Müdürü Jerome Touze; “Güvenilir dijital seyahat içeriği ve kitle gelişimine 20 yıl yatırım yaptıktan sonra, hizmetlerimizi medyada dikey hale getirmek bizim için doğal bir ilerleme” dedi.

Travelstart Medya Merkezi, yaratıcı içerik tasarımı, video prodüksiyonu ve önceden tanımlanmış kitle segmentleriyle bağlantı başlatmak için bir kaynaklar grubuna erişim dahil olmak üzere güçlü bir kampanya aktivasyon hizmeti sunan reklamverenlerden yararlanırken reklamverenler, Travelstart’ın influencer ağından, öncü kampanyalardan, yerel reklamlardan, özelleştirilebilir mikro sitelerden, pazar araştırma araçlarından, sosyal medyadan ve önceden müzakere edilen TV ve radyo medya planlarından, diğer markalı içerik çözümlerinden faydalanacak.

Travelstart Medya Merkezi, reklamverenlere doğrudan promosyon içerik ortamındaki rezervasyonları bağlamsal olarak kolaylaştırmalarını sağlayan OTA’nın seyahat rezervasyon teknolojisi ile benzersiz bir şekilde vurgulanmaktadır. Ayrıca, Medya Merkezi esnek bir yapıda ve böylece reklamverenler, ülke, yaş, cinsiyet ve cihaz türüne göre hedefleme gibi hedef kitlelere yönelik reklam içeriğini şekillendirebilir.

Travelstart Medya Merkezi, SA Turizm ve Norwegian Cruise Line

Güney Afrika’nın resmi pazarlama ajansı olan Güney Afrika Turizm ve dünyanın en büyük üçüncü kruvaziyer şirketi olan Norwegian Cruise Line, Travelstart Medya Merkezi’nin temel müşterileridir; Devlet kuruluşu ve kruvaziyer şirketi, ürünlerini ve hizmetlerini yerelde ve yurtdışında büyütmek için Travelstart’ın içerik ve kitle tekliflerinden yararlanacak.

SA Turizm Marka ve Pazarlama Genel Müdürü Browen Auret; “Travelstart, tüketici gezgin pazarını derinlemesine anlayan bir medya ortağı. Dijital yetenekleri ve güçlü kitlesi, insanlara anlamlı ve ölçülebilir sponsorlu içerikle ilham vermemize yardımcı olacak ve Güney Afrika’yı bir destinasyon olarak teşvik etme görevimizi yerine getirmemize yardımcı olacak” dedi.

Touze; “Travelstart, yalnızca Afrika’nın önde gelen çevrimiçi seyahat acentesi değil, aynı zamanda dünya çapında 50 milyondan fazla gezginin ilgisini çekecek bir profil oluşturma aracı paketi sunan başarılı bir medya ortağı. Güney Afrika Turizm’e ve Norwegian Cruise Line’a ilk kez Medya müşterileri olarak hizmet vermekten daha fazla mutlu olamazdık ”dedi.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz