Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

23 ülkede hizmet veren seyahat arama motoru Aerobilet, kullanıcılarına daha iyi deneyim sunmak için aylık fiyat gösterim hizmetini devreye aldı. 

Daha önce Momondo ve Skyscanner gibi seyahat arama motorlarının da uyguladığı aylık fiyat gösterim seçeneği ile kullanıcılar düşündükleri seyahatin ay içerisinde hangi gün daha ucuz olduğunu görebilecek böylece bütçelerini sarsmadan seyahat edebilecekler.

Uçuş Arama   Aerobilet   Aerobilet

Aerobilet Hakkında

Aerobilet, dünya çapında uçak, otel, araç kiralama ve transfer arayarak rezervasyon yapabileceğiniz, kullanımı kolay ve hızlı mobil gezi/seyahat uygulamasıdır.

Aerobilet uygulamasını kullanarak uçakların son durumlarını kontrol edebilirsiniz. Avantajlı ve ekonomik uçak biletleri, kampanyalı oteller, araç kiralama ve transfer hizmetleri sadece bir dokunuş uzaklıkta.

Aerobilet’te havayollarının uçuş tarifelerini ve fiyatlarını bir arada bulabilir, karşılaştırarak kolayca satın alabilirsiniz.

300.000’den fazla otel ve 700’den fazla havayolu arasında dilediğiniz uçuşu seçerek dilediğiniz otele rezervasyon yaptırabilirsiniz. Ayrıca dünyanın 120 ülkesinde 20 binden fazla lokasyonda araç kiralama hizmetlerini ve popüler tatil destinasyonlarında toplu, bireysel ya da VIP transfer imkanlarını bir arada bulabilir ve kolayca satın alabilirsiniz.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz