Adphorus’un Markalarından Fiji Airways, Uluslararası İşletme Ödülleri’ni Kazandı 0

Fiji Airways, Uçuş Reklamlarını Marvin’in çok katmanlı optimizasyonuyla tüm pazarlarına genişletiyor.

Fiji Airways, bu hafta Başbakanlık Uluslararası İşletme Ödülleri’nde “E-Ticarette Mükemmellik” ödülünü kazandı. Fiji Airways, yenilikçi çözümleri benimsemek ve uluslararası alanda daha fazla yolcuya ulaşmak için başarılı dijital pazarlama yaklaşımlarıyla tanınıyor.

Geçtiğimiz yıl daha hedefli arama ve yeniden hedefleme için Facebook’tan yararlanmak üzere Fiji Airways ve ajansları Dynamic Creative, Adphorus ile ortaklık kurdu ve yeni optimizasyon ürünlerini test ederek ve benimseyerek daha sofistike bir Facebook stratejisi benimsediler.

Fiji Airways, Facebook’taki varlıklarını tüm pazarlarında genişletmekle ilgisini gösterdi. Gezginleri seyahat etme düşüncesinden rezervasyona etkin bir şekilde yönlendirme çabalarını desteklemek istiyorlardı.

Web sitelerine daha fazla trafik çekmek için çok katmanlı optimizasyonu potansiyel kampanyalarına ekleyen Fiji Airways, web sitesi trafiğinde artış ve dönüşüm gördü.

Fiji Airways’in Uçuş Reklamlarını tüm pazarlarına başarılı bir şekilde genişletmek ve Facebook’ta ödüllü bir pazarlama yaklaşımı uygulamak üzere Adphorus ile nasıl ortak olduğuna ilişkin tüm hikayeyi okuyun.

Görsel: Future Brand

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.