Accor Otellerinin Satınalma Furyası Restoran Rezervasyon Platformu ResDiary ile Devam Ediyor 0

Mike Conyers (aynı zamanda CEO) tarafından 2004 yılında kurulan Glasgow merkezli ResDiary, yiyecek ve içecek gelirlerini optimize eden ve operasyonel maliyetlerin kontrolüne yardımcı olan son teknoloji bir masa yönetim çözümü.

Şirket, altı ülkede 100’ün üzerinde personel istihdam ediyor ve Birleşik Krallık’ta olduğu kadar Asya Pasifik bölgesinde de iyi biliniyor. Şirketin yazılımı 60 ülkede 8,600’den fazla mekan tarafından kullanılıyor ve yılda restoranlarda yemek yiyen 166 milyon kişi yerleştiriyor.

AccorHotels Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Sébastien Bazin, bu alımın grubun gıda ve içecek endüstrisindeki son yatırımlarını tamamladığını belirtti ve:

ResDiary‘nin grubun hizmet yelpazesine katıldığını görmek beni çok mutlu etti. Amacımız ResDiary’yi küresel genişlemesinde desteklemek, ölçeğini pekiştirmek ve konuklarımıza birçok cazip teklif sunmak için uzmanlığından yararlanmak” dedi.

Conyers ise şirketin Asya Pasifik’teki Accor Otelleri ile çok başarılı bir ilişkiye sahip olduğunu dile getirdi ve: “Hizmetimizi AccorHotels ile daha global bir seviyeye taşımayı dört gözle bekliyoruz” dedi.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.