Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

‘Halfbike’, 2014 yılında Kolelinia tarafından tasarlanan ve tüketicilere gezinti yapmanın kolay ve esnek bir yolunu sunmak için üretilen, kent yaşam tarzına yönelik bir scooter markası.

Halfbike’ bir scooter-bisiklet karışımı olarak tanımlanıyor – yani sürücünün ayakta durarak kullandığı bir bisiklet gibi çalışıyor, ancak daha doğal hareket edebilmesini sağlıyor. Kent scooterları başlangıçta, inanılmaz bir destek yağmuru elde etmelerinin ve hedefledikleri fon seviyesini geçtikten sonra Kickstarter’da satışa sunuldu. Düzgün ve ince hatlı alüminyum tasarımı sayesinde Halfbike, kullanılmadığı zamanlarda katlanıp güvenle taşınabiliyor – bu da onu, araçlarının çalınmasının yarattığı üzüntüyü deneyimlemiş olan tüketiciler için muhteşem bir ulaşım alternatifi haline getiriyor.

Halfbike

Scooter’ın kompakt tasarımı aynı zamanda onu toplu taşıma araçlarında rahatlıkla taşıyabileceğiniz ve arabanıza kolaylıkla sığdırabileceğiniz anlamına geliyor.

Bir önceki modelin tek vitesli olmasından dolayı hızınızı ayarlama şansınız azken, yenilenmiş kent scooterı üç vitesli olarak geliyor; yanı sıra sarı, yeşil ve kırmızı olmak üzere yeni renk seçenekleri de sunuyor.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz