Yeni Offline Navigasyon Özelliği ile Citymaps App

Citymaps uygulaması artık offline navigasyon ve entegre edilmiş yönlendirme özelliğine sahip.

Son yaptıkları güncelleme ile Citymaps gezginlere internet bağlantıları olmadan da kullanabilecekleri entegre yönlendirmeye sahip ve detaylı navigasyon özellikleri taşıyan bir uygulama sunuyor. Uluslar arası cep yakan data ücretleri ödemek yerine, bu yeni özelliler ile gezginlere WiFi olmadan gezme imkanı sağlıyor.

Citymaps uygulaması da artık offline oldukları sürede kullanıcılarına Google Maps gibi ayrıntılı haritalara ulaşım imkanı sağlıyor. Ancak, Citymaps bazı ek özellikleri ile gezginlerin öncelikli tercihi olabilir. Örneğin, uygulama her bir haritada ilgi çeken noktaları göstererek kullanıcılarının kolaylıkla restoran, mağaza ve kent simgelerini bulmasına yardımcı oluyor. Her bir yer için harita üzerinde bulunan logolar sayesinde yabancı dildeki restoran ve mağazaları bulmak daha da kolaylaşıyor.

Citymaps

Sonuç olarak uygulama bu yeni offline özellikleri ile gezginlerin seyahatleri boyunca yeni yerler keşfetmelerini ve navigasyon kullanımlarını internet bağlantısı olmadan daha kolay bir hale getirmiş oluyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!