Uzakrota ve Işık Üniversitesi’nden Turizm Akademisi

2010 yılından beridir turizm sektörüne yönelik içerikler üreten ve edinmiş olduğu tecrübe neticesinden son 2 yıldır seyahat zirveleri düzenleyen Uzakrota, Işık Üniversitesi ile işbirliği yaparak turizm sektörünün en büyük sıkıntısı olan ara eleman açığını kapatmak için çalışmalarına başladı.

Turizm şirketi çalışanları ve kendini satış-pazarlama konusunda geliştirmek isteyen herkesin katılabileceği ilk eğitim Kasım ayında başlayacak ve Turizm Akademisi ‘ni başarı ile tamamlayanlar büyük turizm şirketlerinde yapacakları 2 aylık staj sonrasında şirketlerde devam edebilecekler.

Işık Üniversitesi   Turizm Akademisi

Işık Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi müdürü Ceylan Adıgüzel “Turizm şirketi çalışanları ve kendini satış-pazarlama konusunda geliştirmek isteyen herkesi eğitimlerimize bekliyoruz. Bu anlaşma ile turizm gibi yüksek kalite hizmet sağlanması gereken sektördeki açığı kapatmak istiyoruz.” olarak belirtti.

Turizm Akademisi hakkında detaylı bilgiyi http://turizmakademisi.isikun.edu.tr/ link üzerinden alabilirsiniz.

Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!