Uzakrota Travel Summit’18 2500 Kişinin Katılımı ile 30 Kasım’da Hilton Bosphorus’ta 0

Her yıl %100’e yakın artış sağlayan Uzakrota Travel Summit geçtiğimiz yıl 1500 kişinin katılımı ile 17 Kasım’da Fairmont Quasar İstanbul içerisinde gerçekleştirilmişti. Bu yıl hem konsept ve hem de içerik anlamında daha da gelişerek 2 salon, 1fuaye ve 1 b2b alanı ile 4 bölümde yaklaşık 2500 kişinin katılımı ile 30 Kasım’da Hilton Bosphorus Convention Center’da düzenlenecek.

Türkiye ve çevre ülkelerden seyahat acentaları, turizm teknoloji firmaları, otelleri, turizm sektörüne yönelik hizmet veren ajansları ve bloggerları buluşturarak geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yılda Türkiye’nin en etkili turizm zirvesi olacak Uzakrota Travel Summit’te bu yıl Turizm Teknoloji ve Turizm Pazarlama salonu olmak üzere 2 salon, 1fuaye ve 1 b2b alanı ile 4 bölümde yaklaşık 2500 kişinin katılımı ile 30 Kasım’da Hilton Bosphorus Convention Center’da düzenlenecek.

Uzakrota Turizm Zirvesine sponsor olmak için info@uzakrota.com mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe