Uzakrota Travel Summit İstanbul’un İlk Tur Konuşmacıları Belli Oldu

2018 yılında 120 konuşmacı ve 3500 katılımcı ile gerçekleştirdiğimiz İstanbul zirvesi sonrası sonrası 2019 yılı çalışmalarına geçtiğimiz günlerde başlamıştır. 13 Aralık’ta 4000 kişinin katılımı ile 3 salon 5 farklı sahnede gerçekleştireceğimiz Uzakrota Travel Summit’te bu yıl bir dizi konsept değişikliğine giderek yeni sürprizler ekledik.

Bir yandan da yeni yüzleri Uzakrota sahnesinde ağırlamak için görüşmelerimizi sürdürüyoruz ve ilk tur konuşmacılarımızı açıklıyoruz. Amerika, Kanada, Yeni Zelanda, Avustralya, Güney Afrika, İngiltere gibi ülkelerde hizmet veren Trafalgar Travel‘ın Başkanı Wolf Paunic; eDreams, Liligo, Opodo, GoVoyages gibi siteleri bünyesinde bulunduran İspanya’nın eDreams ODIGEO Grubu Ürün Direktörü Juan M. Agudo, Setur Operasyon Direktörü Oktay Temeller, Tatilsepeti.com CEO’su Kaan Karayal, Türk Hava Yolları Kurumsal Pazarlama ve Dağıtım Kanalları Başkanı Mert Dorman, Atlasglobal Genel Müdür Yardımcısı Nevzat Arşan, Seyahat girişimlerini global pazarlara açan Travelabs şirketi Kurucusu Valentin Dombrovsky, Lider yatak bankası şirketi Hotelspro‘nun CEO’su Mustafa Korkmaz, Seyahat için dijital dönüşüm çözümleri üreten Clicktripz İş Geliştirme Müdürü Dean Hunt, Etkinlik ve müze bileti sağlayıcısı Tiqets‘ın CEO’su Luuc Elzinga, İsfanbul CEO’su Osman Şentürk, Golden Bay Tour CEO’su Mehmet Erdoğdu gibi 150 üst düzey konuşmacının olacağı etkinliğin biletleri satışa çıktı. İlk 100 biletin 59 TL’den satışa çıktığı bu etkinlikte markanızın yer almasını istiyorsanız info@uzakrota.com mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Biletleri link üzerinden satın alabilirsiniz.

Ve Uzakrota.İstanbul başlasın…

Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!