Uzakrota Travel Summit 2018’in Ana Destekçisi Emirates Airline Oldu. 0

17 Kasım 2017’de Fairmont Quasar Istanbul’da 5 salonda 1500 turizmcinin katılımı ile gerçekleştirdiğimiz etkinlik sonrası 2018 yılı takvimimizi de geçtiğimiz günlerde açıklamıştık.

30 Kasım’da Hilton Bosphorus Istanbul Convention Center içerisinde 2500 kişinin katılımı ile 3 salon, 1 fuaye ve 1 b2b alanı şeklinde gerçekleştirilecek etkinliğimizin ana destekçisi geçtiğimiz yılın kurumsal sponsoru olan Emirates Airline oldu. Ayrıca “Turizm Pazarlama Salonu” isim sponsorluğunu da üstlenen Emirates Airline ile bu yıl birçok yabancı ziyaretçiyi Uzakrota Travel Summit’te ağırlayacağız.

Ana Salon, Turizm Teknoloji ve Turizm Pazarlama şeklinde 3 salon, bunlara ek olarak fenomenlerin de yer alacağı Traveler Summit sahnesi ve fuaye alanı ile 2500 yerli ve yabancı Uzakrota Travel Summit‘te olacak.

Önümüzdeki günlerde yenilenecek etkinlik sitemizden konuşmacılar, sponsorlar ve program ilgili tüm bilgileri alabilirsiniz.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.