Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Yazdır

Yayınlanan:

Uzakrota – Balkan Travel Summit 27 Ekim’de Metropol Palace Belgrad’da

18 Kasım’da gerçekleştirdiğimiz ve 700 turizm profesyonelinin yanı sıra 50’nin üzerinde marka ve 45’in üzerinde üst düzey konuşmacının katılım gösterdiği Uzakrota Travel Summit sonrasında 2017 yılındaki zirvelerimize Balkan Turizm Zirvesi ile başlıyoruz. 

Yugoslavya Turizm Acentaları Birliği (YUTA) ‘nın da desteğini alarak tüm Balkan ve Türk turizm acenta ve otellerini 27 Ekim’de Metropol Palace Belgrad’da buluşturarak ülke turizmine ivme kazandırmayı amaçlıyoruz. 27 Ekim’de 1 fuaye ve 1 konferans alanında 500 kişinin katılımı ile gerçekleşecek etkinlikte  “Turizmde Dijital Dönüşüm Nasıl Sağlanır?”, “İş Dünyasına Yenilikçi Seyahat Pazarlama Çözümleri”, “Yeni Bir Akım, Duygusal Turizm; Deneyim, Gurme ve Macera”, “Havayolu Endüstrisi ve Analizler”, “Dijital Teknoloji Sayesinde Otel – Müşteri İlişkileri” ve “Online Seyahat Pazarının Geleceğini Şekillendirecek Teknoloji Trendleri” gibi birçok konu detaylı bir şekilde ele alınacak.

Belgrad’da faaliyet gösteren Joy DMC organizasyonu ile gerçekleşecek Uzakrota Balkan Turizm Zirvesine sponsor olmak için belgrade@uzakrota.com mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

             

Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Gokhan ERDOGAN tarafından yazılmıştır

Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

2270 posts

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir