Otobüs ve Uçak Bileti Satış Platformu obilet.com’un Seyahat Blogu Açıldı! 0

Günümüzde, insanlar seyahat planlarını yaparken başvurduğu ilk platformlardan bir tanesi seyahat blogları oluyor. Daha önceden gitmiş, gezmiş, görmüş kişilerin ürettiği içerikleri inceleyen birçok insan, seyahatini nereye gerçekleştireceğini, gideceği yerde nelere dikkat etmesi gerektiğini, ulaşım – konaklama bilgilerini ve buna benzer bir çok önemli detayı seyahat bloglarından okuyarak öğreniyor ve planlıyor.

Öyle ki şehir içi ufak bir gezide dahi blog yazıları oldukça fikir verici olabiliyor. Her ne kadar seyahat blogları genelde bir veya birkaç kişinin içerik ürettiği kişisel platformlar olsa da, seyahat sektöründe hizmet veren birçok online platform da kullanıcılarını bu konularda desteklemek hem de daha fazla seyahat etmeye teşvik etmek konusunda içerik oluşturmaya başladılar.

Seyahat blogu açıp, içerik üretmeye başlayan platfordan bir tanesi de obilet.com. Online otobüs ve uçak bileti satış platformu olan obilet.com, her yıl milyonlarca otobüs ve uçak bileti satışı gerçekleştiriyor. Türkiye’de seyahat kategorisden en çok trafiği sahip olan ilk 5 siteden bir tanesi konumunda bulunan obilet.com, yeni oluşturduğu seyahat blogu ile kullanıcılarına seyahat planlamalarının sadece bilet alma kısmında değil her aşamasında yardımcı olmayı hedefliyor.

obilet.com seyahat bloğunda:

  • Yurt içi – yurt dışı gezilecek yerler listeleri
  • Seyahat ipuçları
  • Ulaşım rehberleri
  • Nerede ne yenir önerileri
  • Seyahat temalı film, dizi, müzik listeleri

Başta olmak üzere birçok konuda içerik bulunuyor.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe