Uber ile Gelecek Tarihli Seyahat İstanbul’da. 0

Seyahat uygulaması Uber belki de en çok işimize yarayacak özelliğini duyurdu.

Uber’in 6 yıl önce başlattığı “bir tuşa bas ve aracın gelsin” özelliği sayesinde, insanlar anında araç çağırma rahatlığına kavuştular. Fakat kimi zaman, bizim için bu özellik bile yetersiz hale geldi, hele ki  sabaha karşı 4’teki havalimanı transferi veya benzeri durumlar için Uber’lerini önceden planlamak gerekiyordu.

Uber bu derdimizi anlayıp “Planlı Yolculuklar” seçeneğini bugünden itibaren İstanbul’da da başlatıyor. Uber uygulamanızdan sadece birkaç tuşa basarak 15 dakikadan 30 güne kadar yolculuğunuzu önceden ayarlayabilirsiniz ve yola çıkmaya hazır olduğunuzda Uber kapımızda bizi bekliyor olacak.

mailservice

Yolculuğumu nasıl planlarım?

  1. uberXL’i seçin ve “Bir Yolculuk Planlayın” tuşuna basın
  2. Alınma tarihi, saati, konumu ve gideceğiniz adresi girin
  3. Yolculuğunuzun detaylarını onaylayın ve “uberXL planla” tuşuna basın. Yolculuğunuzu aracınız yola çıkmadan önce istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
  4. Alımınızdan 24 saat ve 30 dakika önce size hatırlatma göndereceğiz. Aracınız yola çıktığında size önceden haber vereceğiz. Ayrıca yolculukta katlı ücretlendirme olup olmadığının bilgisini göreceksiniz.

* Planlı Yolculuklar, İstanbul’da şimdilik sadece Avrupa yakasında mevcuttur.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe