TÜRSAB, Websitesine Push Notification Özelliği Ekledi. 0

Türkiye Seyahat Acentalar Birliği (TÜRSAB) seyahat acentalarına çok daha hızlı bilgi ulaştırabilmek için sitesine Push Notification özelliği ekledi.

Son zamanların en ilgi çeken ve popüler abonelik sistemlerinden biri olmaya başlayan push notification, web siteleri ve markalar için oldukça etkili bir trafik yöntemi haline gelmiştir. Kullanılan tarayıcıların üzerinde küçük, popup biçiminde pencerelerin açılması ve kullanıcıların yeni içerik ve haberlerden haberdar olmasını sağlayan push notification, bir bildirim sistemi olarak tanımlanabilir. Türkiye Seyahat Acentalar Birliği (TÜRSAB) ‘da seyahat acentalarına çok daha hızlı bilgi ulaştırabilmek için sitesine Push Notification özelliği ekledi.

Cep telefonu/tablet veya bilgisayardan TÜRSAB’ın sitesine girilerek bildirimleri aktif hale getirilmesi halinde yeni haberler bilgisayarınızın sağ alt köşesine düşecek böylece hiçbir haberi kaçırmamış olacaksınız.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe