Türkiye’nin Aktivite Merkezi Althernas.com Yayına Giriyor.

Althernas.com yamaç paraşütü, balon uçuşu, kayak, sörf, dalış gibi adrenalin temelli aktiviteleri sanal pazar olarak kullanıcılara sunulmasına imkan tanıyan bir platform olarak yakın zamanda yayına girecek.

Beta sürümü ile yayına başlayan platform, kullanıcılara aktivitelerin içeriğini tüm detayları ile görebilme ve farklı hizmet sağlayıcıların fiyatlarını karşılaştırma imkanı vermekte. Proje aynı zamanda bir hizmet olarak kullanılan yazılım (SaaS, Software as a Service) olarak da firmalara rezervasyon yönetim modülü sunarak, hem kendi rezervasyonlarını hem de sistem üzerinden gelecek rezervasyonları tek bir merkezden online olarak yönetebilme imkanı sunuyor. Böylelikle rezervasyon kaydından rezervasyon dökümüne sektörde baştan sona bu alandaki tüm ihtiyacı karşılamayı hedefliyor.

althernas-order-the-adventure

Projenin kurucusu Abdullah Kiremitci’nin aktardığına göre; Yamaç paraşütü, dalış, sörf, balon turu gibi yüksek fiyatlı aktivitelere kullanıcıların ulaşması internetin aracılığı olmadan gerçekten zorlayıcı. 1900 metre yükseklikten gerçekleştirilecek yamaç paraşütü atlayışı için hangi firma ile bu aktiviteyi gerçekleştireceğinizi, firma ve pilotunun deneyimini, aktivitenin tüm detaylarını ve karşılaştırmalı fiyatları althernas.com ile ulaşılabilir hale getirdik. Kendi dikeyinde ilk olma özelliği taşıyan projemiz, fiyat itibariyle yüksek sayılabilecek aktiviteleri kredi kartı ile taksitli ödeme imkanı ve ücretsiz iptal avantajlarını kullanıcılara sunmakta. Platform kullanım sayılarının artmasıyla birlikte, kullanıcıların girmiş olduğu yorumlar sayesinde yeni kullanıcılar için onaylanmış bir değerlendirme merkezi olacaktır.

Yaşar Üniversitesi Minerva Kuluçka Merkezinde yer alan althernas.com, öncelikle yurt içinde daha sonra belirlenen öncelikli uluslararası noktalarda tüm kullanıcıların sınır tanımadan istedikleri aktivitelere ulaşmalarına imkan sağlamayı hedefliyor.

Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!