Türk Hava Yolları Sabiha Gökçen’de 0

Türkiye’nin en saygın havayolu şirketlerinden olan, aynı zamanda ulusal havayolu şirketi ve de bayrak taşıyıcı firması olan THY, bundan sonra Sabiha Gökçen Havaalanı’ndan da seferler düzenleyecek. Belli Avrupa destinasyonlarına ve bazı yurtiçi destinasyonlara düzenlenecek olan uçak seferleri, özellikle ucuz uçak bileti fırsatları ile dikkatleri çekiyor.

THY bussiness class uçak bileti tercih edin, yüzde 50 ektra mil kazanın kampanyasının süresi de henüz dolmamış olan THY, Avrupa ve Türkiye destinasyonlarına hesaplı uçmak isteyenler için artık bir alternatif olacak.

THY’nin sunduğu bu yeni fırsatlarla, 99 Euro’dan, Türkiye destinasyonlarına da 55 TL’den başlayan fiyatlarla uçmak mümkün olacaktır. Destinasyonlar çeşitlilik gösterdiğinden, uygun fiyatlı uçak bileti fırsatlarının bitiş tarihleri de Mart sonundan Ekim sonuna kadar çeşitlilik gösteriyor. THY Sabiha Gökçen destinasyonları arasında Milano, Viyana, Amsterdam, Bakü, Tiflis, Kiev, Kuwait, İzmir, Ankara, Lefkoşa, Antalya ve Muğla gibi destinasyonlar bulunuyor.

MİLANO 
İtalya’nın en büyük şehirlerinden olan, aynı zamanda dünya modası için önde gelen destinasyonlardan biri olarak kabul edilen ve her yıl binlerce kişi tarafından ziyaret edilen bir kenttir Milano. İtalya’nın en önemli turizm destinasyonlarından biridir. Parkları, müzeleri ve ünlü mağazaları ile tanınır.

VİYANA 
Avusturya’nın başkenti olan Viyana, tam bir sanat kentidir. Özellikle müzik alanında tescilli bir marka haline gelmiş olan Viyana, bir zamanlar balolar kenti olarak tanınıyordu. Günümüzde de Burg Tiyatrosu gibi önemli tarihi binalarda verilen klasik müzik konserleri ile ilgi çeken şehir, bir üniversiteler kenti olmasının yanında, Orta Avrupa mimari özellikleri taşıyan kilise ve katedralleri ile de tanınmaktadır.

AMSTERDAM 
Hollanda’nın başkenti ve en çok ziyaret edilen şehridir. Avrupa’da bulunan ve deniz seviyesi altında yer alan tek şehirdir. Laleleri ve eşsiz güzellikteki su kanalları ile tanınır. Öte yandan gece hayatı ile de dikkatleri çeken Amsterdam, yılın her dönemi turist almaktadır.

İZMİR 
Ege’nin incisi olarak adlandırılan ve özellikle modern yaşantısı ile dikkatleri çeken İzmir, Ege’nin en büyük kentidir. Tarihi çok uzun yıllar öncesine dayanan, pekçok noktasında antik şehirler barındıran ve özellikle Helenistik kültür için de bir beşik olmuş İzmir, günümüzde aynı zamanda bir tatil merkezi olma özelliği de taşır.

LEFKOŞA 
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin başkenti ve en çok ziyaret edilen şehridir. Lefkoşa, Akdeniz’in en güzel adalarından olan Kıbrıs’ın en güzel şehirlerindendir. Harika plajları, süper lüks otelleri, ferah caddeleri ve dingin atmosferi ile tanınır. Ayrıca Akdeniz’in yaz turizmi için en çok tercih edilen merkezlerinden de biridir.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe