Türk Hava Yolları ile Air Canada İşbirliği 0

THY ile Air Canada arasında bağlantılı taşıma anlaşması imzalandı.

Air Canada ile imzalanan anlaşmaya göre, THY’nin Toronto seferleriyle Air Canada’nın Kanada içindeki 29 değişik noktasına her iki yönde Türk Hava Yolları bileti ile seyahat edilebilecek.

Anlaşmadan önce Kanada’nın diğer şehirlerine seyahat eden yolcular ayrıca  Air Canada veya diğer havayolu şirketlerinden ayrı bilet satın almak durumunda kalıyorlardı. Bu yüzden satın alınan biletlerin koordineli olmaması sebebiyle hem ücret toplamının yüksek çıkması hem de bağlantılı uçuşlar arasındaki operasyonel aksaklıkların takibi açısından sorunlar yaşanmaktaydı.

Sözkonusu anlaşmayla  Türk Hava Yolları hizmetlerinin Air Canada işbirliği ile tüm Kanada’ya ulaşması mümkün hale geldi. Artık tek biletle Kanada içinde Air Canada’nın uçmuş olduğu herhangi bir şehirden THY’nin uçtuğu Türkiye’nin herhangi bir şehrine tek biletle seyahat edilebilecek.

Kanada içi Air Canada bağlantı noktaları şunlar: Montral, Ottawa, Quebec City, Winnipeg, Saskatoon, St. Johns, Regina, Deer Lake, Halifax, Thunder Bay, Moncton, Fredericton, Sydney, Saint John, Charlottetown, Sault Ste Marie, Windsor, Sudbury, Timmins, North Bay, London, Kingston, Sarnia, Vancouver, Victoria, Fort McMurray, Kelowna, Edmonton ve Calgary.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.