TrustYou Meta Hizmetini Güncelliyor, Webjet Aradığını RouteHappy’de Buluyor ve Daha Fazlası… 0

Bu yazı seyahat, turizm ve konaklama sektörlerinde pazarlama ile ilgili Aralık 2016 ürün haberleri ve duyurularını içeren toplama bir haberdir.

24 Aralık 2016

TrustYou Meta Kritiği güncelleştirdi

-misafir olarak geri bildirim yapabildiğiniz site en temel ürününü otel eleştirileri için 30 farklı dilde doğal cümleleri otomatik olarak çeviren bir güncelleme ile güncelledi. Otel oylamaları için rozet kullanımı gibi farklı yeni özellikler de eklendi.

15 Aralık 2016

WebJet Aradığını RouteHappy’de buldu

-Avustralya ve Yeni Zelanda temelli online seyahat acentası uçuş arama sonuçlarındaki havayolu bilgilerini göstermek için RouteHappy’yi kullancak. Platform fotoğraflar, yazılar, videolar, koltuk düzeni, eğlence provizyonu puanı, wifi ve yiyecekleri gösteriyor.

10 Aralık 2016

TrustYou “Connect” Platformunu genişletiyor

Leonardo ve Milestone Internet Marketing güncelleştirilmiş platformun öncelikli iki müşterisi. Bu onlara kendi otel müşteri websitelerindeki özetlenmiş misafir değerlendirmelerini entegre etme imkanı veriyor. Değerlendireler ayrıca Google, Kayak, Skyscanner ve Hotels.com’da görülebilir.

4 Aralık 2016

TrustYou Modus Otellerini Seçti

-Amerika kökenli mülk zincirleri ( Washington Dc ve Chicago gibi yerlerde bulunuyor) TrustYou’nun Analitik ve Radar platformunu misafirlerden kaldıkları süre boyunca geri bildirim yakalamak için kullanacak. Sonuçlar ayrıca TrustYou’nun Meta-Kritiğinde de yayınlanacak, ki bunlar da zaten Google, Kayak ve Hotels.com gibi sitelerde yayınlanıyor.

1 Aralık 2016

Türk Havayolları sosyal medya fenomenini bünyesine aldı.

Zach King havayolunun yeni uçuş sırası güvenliği videosunun yüzü oldu. Basit el hareketleri teknikleriyle klasik uçuş öncesi bilgilendirmesinin  farklı açılarını sergiledi. Video klip YouTube’da 24 saat içinde 70.000 izlenmeye ulaştı.

PitchUp çadırını büyütüyor

-Açıkhava konaklama uzmanı beş yeni ülkeye daha yayıldı; Avustralya, Yunanistan, Kanada, Botsvana ve Litvanya. Dünya genelinde 32 ülkede 2.400 bölge ve konum şimdi mevcut

 

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.