Travelstart ve Uber İşbirliği ile “UberEscape” Uygulamasından Ücretsiz Uçuşlar Kazanın

Eylül ayından itibaren, müşteriler Uber uygulamasını açıp “UberEscape” i tıklayarak uçuşlarını rezerve edebilirler.

Müşteriler daha sonra, favori hedeflerinden bazılarına özel uçuş fırsatlarına erişebilecekleri güvenli “UberEscape” web sitesine yönlendirilecek. Bu uçuş fırsatları Travelstart tarafından desteklenmektedir. Şirket, Dubai, Londra, New York, Johannesburg ve daha fazlası için ucuz uçuşları ile tanınıyor.

UberEscape” yolculuğuna 31 Ağustos Cuma günü “Snap & Share” başlıklı sosyal medyada heyecan yaratan bir yarışma ile başlayacak.

Yarışma boyunca, Uber kullanıcılarına “Nereye?” diye sorulacak. Katılımcılar herhangi bir uçuş rotasından istediklerini seçebiliyor, bir selfie çekiyor ve Travelstart, Uber ve sosyal medya takipçileriyle paylaşıyor. Bir şanslı Uber kullanıcısı, iki ücretsiz ekonomi gidiş-dönüş bileti kazanacak. Yarışma 7 Eylül 2018’de sona erecek ve kazanan 14 Eylül 2018’de açıklanacak.

Nasıl çalışır:

1. 31 Ağustos’tan itibaren bir Uber alın. Seçili araçlarda “Nereye?” için boşluk doldurma İşareti bulunacaktır,

2. Panodaki “Nereye?” Bölümünde rüya destinasyonunuzu girmek için silinebilir kalemi kullanın,

3. Onunla bir selfie çekin ve hashtag #UberEscape #PoweredbyTravelstart kullanarak twitter veya instagramda paylaşın,

4. @travelstartng, @ubernigeria ve uçacağınız kişiyi etiketlediğinizden emin olun,

5. Haftanın sonunda, 1 şanslı kazanan destinasyona iki gidiş-dönüş uçak bileti kazanmak üzere rastgele seçilecektir.

Ortaklık hakkında konuşan Travelstart Nijerya Ticaret Müdürü Bukky Akomolafe; “Uçuş rezervasyonlarını daha da erişilebilir hale getirmek için Uber ile ortak olmaktan heyecan duyuyoruz. Bu ortaklık sayesinde, müşteriler uçuşları için Uber uygulaması aracılığıyla tıpkı bir Uber arabası çağırır gibi sorunsuz bir şekilde rezervasyon yapabilecekler. ”Bu, Travelstart’ın Nijeryalılar için daha da basit bir şekilde uçak rezervasyonu yapma vaadini pekiştiriyor” dedi

UberEscape Ülke Pazarlama Direktörü Margaret Banasko; “Müşterilerimiz için sürekli olarak heyecan ve değer yaratmanın yeni yollarını arıyoruz ve Travelstart ile UberEscape için işbirliği yapmaktan heyecan duyuyoruz. “UberEscape” Uber kullanıcılarının tek bir tuşa basarak bir sonraki varış noktalarına uçuş rezervasyonu yapmalarına olanak veriyor. Kentsel hareketlilik ihtiyaçları için daha fazla seçenek sağlamaktan mutluluk duyuyoruz” diyerek ekledi.

UberEscape” hakkında daha fazla bilgi için lütfen www.travelstart.com.ng/uber adresini ziyaret edin.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!