Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Tickets.com.tr, 32 ülkede kullanılan CTN sistemini Türkiye’ye de açtı. Başlattığı yeni bir uygulama ile seyahat acentelere en uygun fiyatlarını sunacağını belirtiyor.

Avrupa’nın en büyük internet markalarından biri olan Tickets Travel Network (TTN) holdingin bir parçası olan Tickets.com.tr son kullanıcıya ulaştırdığı bilet fiyatlarını acentalara da açarak biletlerini satabilmesini sağlayamaya başlıyor. Rezervasyon sürecini oluşturduğu yeni bir algoritma ile seyahat acentelerine sunan marka; gidiş-dönüş Amerika biletlerinde, Ukrayna, Rusya, Doğu Avrupa ve Kafkaslara yapılan uçuşlarda çok uygun fiyatlar sağladığını iddia ediyor.

Multi GDS ile Bağlantılı

Amadeus, Galileo, Sabre ve havayolu firmaları ile doğrudan bağlantılı olarak çalışan sistem Multi GDS sistemi sayesinde dünyadaki birçok havayolu şirketi, seyahat acentesi, konsorsiyum ve holding arasında yapılan anlaşmalar çerçevesinde oluşturulan bilet rezervi, yıl içinde 32 farklı ülkede satışa sunulabiliyor.

Ukrayna’nın Lviv merkezli Tickets Travel Network hali hazırda 12 ülkedeki aktif ofisi, 750 kişilik genç ve dinamik ekibi ile; Sabre, Amadeus, TravelPort, Sirena, ERV, milli uçak şirketleri, milli demiryolu şirketleri ve otobüs taşıyıcıları gibi dünya turizm liderlerini tek çatı altında toplamakta.

Öte yandan CTN platformunun başına Alihan Çetin getirildi. Çetin, seyahat acentelerine yönelik yeni programın sürdürülebilir uygulamalarında aktif rol alacak.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz