THAI Havayolları, Agoda.com ile Anlaştı

Thai Havayolları A.Ş ve Agoda.com THAI müşterilerine Agoda.com envanterinde yer alan 180.000 otelden direk faydalanma imkanı sağlayacak bir anlaşma imzaladıklarını duyurdular.

THAI anasayfasında yer alan Agoda.com linkiyle seyahatseverler, Thai Havayolları sayfasından İngilizce,Thai ve Türkçenin de dahil olduğu 37 farklı dilde hizmet veren Agoda.com sayfasına erişerek THAI Havayollarının uçtuğu, 22.000’den fazla noktadaki birçok otelden faydalanabilecekler. Bu hizmet, Agoda.com’un tüm rezervasyonlarda sunduğu anında onay imkanıyla daha da kolay.

THAI müşterileri, Agoda.com’la rezervasyonlarını yaparak %75’e varan oranlarda kazanç sağlayabilir bunun yanı sıra her otel konaklamalarında ödedikleri ücretin %4-7’sini ödül puan olarak geri alabilirler.

Agoda.com ana direktörü Robert Rosenstein bu ortaklıkla ilgili şunları söyledi: “Asya’nın öncü firmalarından ikisi de sırasıyla otel ve hava taşımacılığı alanlarında uzman olan THAI Havayolları ile Agoda arasındaki bu ortaklıktan daha doğal başka bir ortaklık olamazdı. Her iki şirket de Tayland’da güçlü bir merkeze ve sınıfının en iyisi global bir seyahat ürünü geliştirmede aynı coşkuya sahipler.  Bu ortaklık daha fazla seyahatseverin online seyahat rezervsayonu yapmalarına imkan tanıyacak.”

Thai Havayolları Ticari Direktörü Pandit Chanapai ise, “THAI ve Agoda arasındaki bu işbirliği THAI ile seyahat eden yolcuların işini çok kolaylaştıracak. THAI ile uçış rezervasyonlarını yaparken yolcular Agoda’nın sunduğu arama motorunu kullanarak birçok son dakika fırsatı ve anında onay iimkanına ulaşabilirler” diye belirtti.

THAI filosu, ulusal ve uluslararası destinasyonlarda, aralarında BangKok, Hong Kong, Londra, Los Angeles ve Dubai’nin de bulunduğu 5 kıtada hizmet veren 90 uçaktan oluşuyor. THAI, aynı zamanda Star Alliance birliğinin kurucu üyelerinden. Bu THAI yolcularına dünyanın en büyük havayolu ağ içerisinde daha kolaylık ve daha rahat seyahat etme imkanı tanıyor.

2007 yılında dünyanın en büyük online otel rezervasyon grubu olan NASDAQ borsasında işlem gören Priceline tarafından satın alınan Agoda.com, sadece Tayland’da 6400 otelde çoğunluğu Asya’da dünya çapında binlerce otelde konaklama imkanı sağlıyor. Kullunıcı dostu arayüzü ve 37 dilde hizmet veren sitesiyle Agoda.com, markasını pekiştirmiş ve bu yılki TravelMole ‘En Sevilen Online Seyahat Sitesi’ ve EyeForTravel Web Inovasyon ödüllerini kazanmıştır.

Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!