Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Bu yıl 13. Etkinliğini düzenleyecek olan Travel Turkey İzmir Uluslararası Turizm Fuar ve Kongresi bu sene bünyesinde Rent ’n Connect işbirliği ile bir Startup alanı kurarak Türkiye’deki Startupların gelişmesi yönünde bir adım atacak.

Türkiye’nin turizm sektöründeki önemli etkinliklerinden Travel Turkey İzmir Uluslararası Turizm Fuar ve Kongresi, 5-7 Aralık 2019 tarihlerinde kapılarını 13. kez dünya turizmine açacak. Bu sene Fuarizmir’de düzenlenecek olan etkinlik hem etkinlik alanında kurulacak Wi-Fi alanı için, hem de etkinlik içinde kurulacak Startup alanı için Rent ‘n Connect ile işbirliği yapacak.

2014’te Startup olarak kurulan Rent ‘n Connect seyahat teknolojileri alanında büyümekte olan ve son dönemde Endeavor Scaleup programından mezun olan bir teknoloji firması. Türkiye’de Startup olma sürecine hakim olan Rent ‘n Connect diğer Startup’ların Türkiye genelinde network kazanması, tecrübe edinmesi ve daha rahat bir şekilde yükselişe geçebilmesi için Travel Turkey İzmir’de Teknoloji Startup’larını dünya genelinden katılım sağlayacak  Turizm devleriyle buluşturmayı hedefliyor. Tech up Start up etkinliği ile Rent ‘n Connect, ilk adım olarak gördüğü bu organizasyonu Türkiye Startup ekosisteminin yükselmesine katkıda bulunmak, ve Türk Turizm Startuplarının sektörde hızlıca yer edinmesine yardımcı olmak amacıile organize ediyor. Rent ‘n Connect, katılacağı Fuar ve Kongrelerde bu etkinliğin devamını gerçekleştirmeyi ve bu alanda Startup’lara faydalı olmayı hedefliyor ve bu etkinliği kurumsal kimliğinin bir parçası haline getirmeyi amaçlıyor.

Etkinliğe başvurmak için aşağıdaki linke tıklayarak gerekli bilgileri doldurmak yeterli. Etkinliğe katılmaya hak kazanacak olan Startup’lar için Startup alanında kullanılacak stand ve fuar katılım bedeli (*) Rent ‘n Connect tarafından karşılanacak ve bu deneyime sadece 12 Startup ortak olacak. Katılımcı startuplar 22 Kasım’dan itibaren açıklanacak.

Başvuru Formu

(*Yol ve konaklama ücreti hariç )

Yorumları GösterYorumları Gizle

1 Yorum

  • yazan nevzat
    Posted 5 Aralık 2019 10:44 0Likes

    22 kasimda aciklanacak startup’lar icin 22 kasimda makaleyi yayinlamaniz harika. 1 saat falan verdiniz sanirim girisimlerin formu doldurmasi icin.

Yorum Yaz