TCDD, Yeni İnternet Sitesini Yayına Aldı. 0

Önceki yıl yenilenen fakat kullanıcılar tarafından beğenilmeyen Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğü’nün internet sayfası daha iyi bir deneyim sağlanabilmesi için yenilendi.

Son zamanlarda yaptığı atılım ile havayollarına kaptırdığı müşterilerini tekrar kazanabilmek için çeşitli projeler üreten TCDD, yakın zamanda İstanbul – Belgrad ve İstanbul – Bükreş hatlarını açmıştı. Kullanıcı deneyimini de geliştirmek için çalışmalar yapan firma websitesini de yeniledi.

Mobil cihazlara da uyumlu hale getirilen yeni websitesi ile ziyaretçiler; Yüksek Hızlı Tren Saatleri, Anahat Tren Saatleri, Bölgesel Tren Saatleri ve Bilet Satış noktalarına kolaylıkla ulaşarak tren biletlerini çok daha hızlı bir şekilde satın alabilecekler.

İngilizce ve Türkçe olarak kullanılabilen TCDD internet sitesinde kullanıcılar; Kurumsal, Şebeke Bildirimi, Projeler, İhaleler ve Duyurular, Basın Odası ve İletişim sekmelerinde aradıklarına kolaylıkla ulaşabiliyorlar.

Fakat sitenin yanlış facebook sayfasına yönlendirildiği gözüküyor, umarız bu sorun da en kısa sürede düzeltilir.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe