Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Yazdır

Yayınlanan:

TAV İşletme Hizmetleri de Facebook Messenger’a Katıldı.

Markalar için müşterileri ile direk olarak iletişim kurmak, onlara daha iyi hizmet sağlamak ve bağlılık için çok daha önemli bir hal aldı. Geçtiğimiz günlerde Türkiye’nin en büyük tur operatörlerinden Etstur da Etsbot’u yayına aldığı haberini yayınlamıştık.

TAVMobileFlightsTAV İşletme Hizmetleri de Facebook Messenger Bots oluşturma rüzgarına ‘TAVMobile Flights‘ ile dahil oldu. İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere TAV tarafından işletilen tüm havalimanlarından gerçekleştirilen uçuşunuzun durumunu uçuş numarası veya şehir ile sorgulayarak TAVMobile Flights üzerinden öğrenebilirsiniz.

TAV Bilişim Genel Müdürü Binnur Güleryüz Onaran, “TAV tüm faaliyetlerini gerçekleştirirken yolcu memnuniyetine odaklanarak en son teknolojileri ve trendleri takip ederek, ürün ve hizmetler geliştirmeye devam etmektedir. TAV Mobile Flights ile push bildirimleri ve gerçek zamanlı bilgi göndererek, yolcularımıza hızlı, rahat ve stressiz bir seyahat deneyimi sağlıyor.” olarak belirtti. 

TAV Mobile Flights ile kullanıcılar anında herhangi bir uygulama indirmek için gerek kalmadan Facebook ve Twitter üzerindeki uçuş numarasını ve şehir / hedef bilgi göndererek uçuşları son durumunu görebilmekte ve yolcu Facebook “TAVMobile Uçuşlar” sayfasında Mesaj bölümünde uçuşları hakkında bir arama yapabilmekte. 

             

Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Gokhan ERDOGAN tarafından yazılmıştır

Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

2281 posts

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir