Tarte Cosmetics’in Yüz Temizleme Ürünleri Üçlüsü, Seyahat için Tek Bir Kesede Toplandı

Tarte Cosmetics’in Scrub Clean Temizleme Seti, su geçirmeyen kullanışlı ve seyahat dostu bir cilt bakımı kesesinde toplanmış olarak gelen, sınırlı sayıda üretilmiş bir ürün olarak karşımıza çıkıyor.

Üç üründen oluşan bu set, iki hipoalerjenik temizleme ürünü olan Deluxe Deep Dive Temizleme Jeli’ni ve Travel Frxxxtion Stick Üçü Bir Arada Eksfoliye Temizleyiciyi ve yanı sıra yoğun temizlik için bir yüz fırçasını içeriyor.

Çoğu temizleyici cilt bakımı setleri kutularda ve fermuarlı çantalarda sunulurken, bu alternatif ambalaj çözümü, kısa vadede iş gören ve tüm ürünleri bir arada taşımayı sağlayan bir çözüm sunuyor.

Tüketicilerin yaşamları artan bir biçimde yoğun hale gelirken portatif ve seyahatlerde kullanıma hazır ürünlere yönelik bir istek ortaya çıkmaya başlıyor. Gıda sektöründeki atıştırmalık ambalajlarından ilham alan kese ambalaj sistemleri, kullanıma hazır ürün setlerini paketlemek için etkili bir yol olma özelliğini taşıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!