Swiss Air’den 2 Kişilik İsviçre tatili kazanma şansını kaçırmayın!!! 2

SWISS'ten 2 Kişilik İsviçre tatili kazanma şansını kaçırmayın!!!

Günde iki defa direkt Istanbul-Zürih uçuşlarıyla kısa ve rahat transferler ile Avrupa ve dünyanın birçok noktasına binlerce yolcuyu Türkiye’den  güvenli ve keyifli ulaştıran SWISS’ten tatil kazanma şansı: Yarışmamıza katılmak çok basit. Yapmanız gereken tek şey “İsviçre’yi tek cümleyle nasıl tarif ederdiniz? ” sorumuza yanıt vermek. 2 kişilik İstanbul-Zürih bileti ve Matterhorn bölgesinde 4**** bir otelde kahvaltı dahil 2 gecelik konaklama şansını yakalayabilirsiniz. Üstelik Mattehorn müzesi giriş kartları da bonus olarak hediye edilecektir. İyi Şanslar!

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

2 Yorum

  1. Rüzgar değirmenleri,uçsuz bucaksız yeşili,suküneti,acelesi olmayan insanları,ormanları yaran virajlardan geçip ulaşılan gölleri,yağmurdan buğulanmış havası, ahşap evleri güzelleştiren kırmızı çiçekleri ile masalsı bir diyardır İsviçre..

  2. İsviçre; dağ köyleri, şirin kasabaları, Alplerin havası, dağları, ağaçları, yeşili, çayırı,tahta evleri ile bize Heidi’yi hatırlatıp çocukluğumuzdaki saf, şirin, sevecen masala götüren Samimi ülkedir..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.