Sunis Otelleri İnternet Üzerinden Dağıtım için BookLogic’i Seçti 0

Sunis otelleri internet üzerinden dağıtımını iyileştirip satış ağını genişletmek amacıyla 2015 Dünya Seyahat Ödülleri – Öncü Seyahat Teknolojisi İnovasyonu ödülü sahibi BookLogic’i seçti.

Türkiye’de beş oteli bulunan otel grubu, 150’nin üzerinde online seyahat portalının yanı sıra, dünyanın ünlü küresel dağıtım şirketleri Galileo, Amadeus, Sabre ve Worldspan ile de iletişim kurmak için ödüllü otel teknolojisi ve pazarlama servisleri şirketini seçti. Bu otellerin beşi de BookLogic’in ChannelPass kanal yöneticisini kullanırken, Otel Su Smart rezervasyon motoru, GS ve IDS bağlantısını da kullanıyor olacak.

Booklogic

Sunis otelleri Satış ve Pazarlama Müdür Yardımcısı Özgür Karakaya, “BookLogic internet ve GDS dağıtım ağlarımız için bir iş ortağında aradığımız özelliklerden olan bilgi ve uzmanlıkla desteklenen muazzam bir iletişim ağına sahip olduğunu gösterdi. Onların güçlü teknik bilgisi ve endüstri alanında sahip olduğu uzmanlık, ekiplerimiz için işlemleri daha etkili kılarken aynı zamanda rezervasyon alanında da kazanımlar sağlamamıza yardımcı olacaktır” dedi.

BookLogic’in CEO’su Oral Yigitkus ise, “Sunis otellerinin otel ağımızın bir parçası olması harika bir şey, ekibimiz otel kanallarının her birini en iyi hale getirmek için çok çalışıyor. Endüstrinin ve işimizin genişlediği gibi, geniş bir GDS ve OTA ağı genelinde de dağıtım anlamında heyecan verici bir noktadayız. Bizim dağıtım platformumuz ve GDS bağlantısı Sunis otellerinin ayak izini dünya çapında genişletirken, daha etkili bir şekilde gelir ve rezervasyon kazancı elde etmesini de sağlayacaktır.” dedi.

Sunis Otelleri Hakkında:

Muhteşem yerlerin ve manzaralarının yanı sıra en güzel Türk rivireası plajları ,turkuaz mavisi su eşiliğinde sakin, hoş ve dinlendirici bir tatil istiyorsanız eğer, Sunis otelleri kesinlikle olmanız gereken doğru yer.

İç huzuru bulun ve hayatın tadını çıkarın.

Ya da sadece bırakın ruhunuz aksın ve rahatlasın.

İlgi çekici lezzetlerimiz kadar rahat ve lüks odalarımızla, size hayallerinizi aşan bir tatil sunuyoruz. SPA ve Sağlıklı Yaşam Merkezimiz ruhunuz ve bedeniniz için ekstra bir rahatlama hissi sağlamaktadır.

BookLogic Hakkında

BookLogic, oteller ve online rezervasyon sistemleri için ödüllü bir özelleştirebilir yazılım çözümleri ve pazarlama servisi sağlayıcısıdır. Bağımsız olan şirket, 2004 yılında kurulmuş, 2009 yılından Almanyadaki genel merkez, Türkiye ve Dubai’deki ofisleriyle tam işleyişe başlamıştır. 2015 yılında BookLogic Dünya Seyahat Ödülleri tarafından Dünyanın Lider Seyahat Teknolojisi olarak ödüllendirilmiştir ve de Avrupa & Dünyanın Lider Otel Rezervasyon Çözümleri Sağlayıcı ödülüne aday gösterilmiştir. BookLogic şu anda otuzun üzerinde çalışanıyla 1500’ü aşkın otele hizmet sağlamaktadır.

 

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe