SunExpress Whatsapp Üzerinden Müşterilerine Hizmet Vermeye Başladı

SunExpress misafirleri, artık popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp aracılığı ile de sorularını yöneltebilecek, uçuşları hakkında her türlü bilgiyi edinebilecekler.

SunExpress Ticari Direktörü Peter Glade, “SunExpress olarak müşterilerimiz için mümkün olduğunca çok sosyal kanalda erişilebilir olmak istiyoruz. Halihazırda Facebook ve Instagram’da geniş bir müşteri kitlesine hizmet veriyoruz ve bunu WhatsApp ile daha da genişletmek istiyoruz. WhatsApp hizmeti, müşterilerimize daha hızlı yanıt vermemizi sağlarken aynı zamanda müşterilerimizin bize önerilerini rahatça göndermeleri için de imkan sağlıyor. İnovatif düşünerek misafirlerimizin her nerede olurlarsa olsunlar çevrimiçi ve çevrimdışı bize kolayca ulaşabilecekleri her platformda hizmet vermeye gayret gösteriyoruz, WhatsApp da artık buna dahil” dedi.

Geçtiğimiz yıl müşterilerine ulaşabilmek adına pek çok kampanya yapan ve işbirliğine imza atan SunExpress’in Uçan koltuk” kampanyası ile birlikte Eintracht Frankfurt, Bayer 04 Leverkusen ve Hannover 96 takımları ile işbirliği misafirleri arasında büyük ilgi toplamıştı. Ayrıca Minyonlar ve Şirinler filminin karakterleri ile boyanan uçakları ve PlayStation ile işbirliği bütük dikkat çekmişti.

SunExpress, WhatsApp hizmet kanalını günün her saatinde, Türkçe ve İngilizce mesajlar için +90 541 782 3081, Almanya, İsviçre ve Avusturya için de +49 171 337 7053 numaralı telefonlardan sunuyor. Gelen mesajlar Almanca, İngilizce ve Türkçe olarak sadece birkaç dakika içerisinde yanıtlanıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!