SunExpress Hava Yolları Sony Pictures ile Anlaştı.

Daha önce Türk Hava Yolları’nın Batman & Supermen anlaşması ile yakaladığı başarı sonrasında SunExpress Hava Yolları ‘da Sony Pictures’ın yeni filmi Şirinler Kayıp Köy’e sponsor oldu. SunExpress Hava Yolları, 6 Nisan’da vizyona girecek filmle birlikte Erfurt’taki Boeing 737- 800 model uçaklarından birini filmden çok özel bir kare ile süsledi.

31 Ekim 2017’ye kadar gökyüzünde olacak uçakta ailece çıkılacak tatiller için uçak içerisinde de boyama defterleri ve bulmaca dağıtacaklarını açıklayan SunExpress’in CEO’su Jens Bischof ayrıca ” Yeni boyanmış uçağın tanıtımı amacıyla Frankfurt havalimanına bölge okullarından Offenbach İlkokulu’ndan 50 öğrenci davet ettik ve uçağın yeni halini ilk kez gören çocuklar ayrıca kendilerini karşılayan Gözlüklü, Sakar ve Güçlü’yü sihirli yaratıklarla dolu Yasak Orman’da geçen heyecanlı ve nefes kesici bir yolculuğa çıkarken karşılarında görünce tanıtım gününden büyük keyif aldılar. ” dedi.

Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!