Starlight Hotel Bu Yıl Starları Ağırlıyor. 0

Geçtiğimiz aylarda önce Rusya ile yaşadığımız uçak düşüme krizi, daha sonrasında ise ülkemizin büyük kentlerinde patlayan bombalar sonucu birçok ülke, Türkiye’yi dikkat edilecek ülkeler seviyesinde gösterdi ve bu yıl turist anlamında oldukça sıkıntılı bir yaz dönemi geçireceğimiz kesinleşmiş oldu. Bunun neticesinde yıllardır dış pazara hizmet veren oteller de ayakta kalmak için de bir anda iç pazara yönelmeye başladılar.

Yıllardır Rusya pazarına hizmet veren otellerden biri olan Side’nin Kızılağaç mevkiinde bulunan Starlight’da bu furyadaki otellerden biri. Bu yıl ki temalarını “Tüm Starlar Starlight’ta” olarak belirleyen otel ”Funda Arar” konseriyle yaza merhaba diyerek sezon açılışını yaptı.

starlight-resort-tepe

42 futbol sahası büyüklüğünde bir alana kurulan ve 30 tenis kortu, 4 futbol sahası, bir squash alanı, bir at çiftliği bulunmakta olan otel, herşey dahil sistemiyle çalışmakta ve açık büfeden sıkılanlar için de 12 adet A la carte restoran ile hizmet vermekte. Starlight Hotel; Side’nin merkezine 8 km, Antalya Havalimanı’na ise 75 km uzaklıkta bulunuyor. Otele Antalya merkezden kalkan araçlarla ulaşabilirsiniz.

Starlight 2016 yaz sezonunda, tüm sezonu kapsayacak bir etkinlik takvimi ile birçok sanatçıyı misafir edecek. İlk olarak Funda Arar konseri ile yaza merhaba diyen otel, yaz döneminde Volkan Konak, Fatih Ürek, Suzan Kardeş, Gökhan Tepe, İlhan Şeşen, Emir Ersoy, İrem Derici gibi yıldızların yer alacağı yaz konserleri ile adından sıkça söz ettirecek gibi görünüyor.

side-starlight-hotel

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.