Solo Traveller, Network Oluşturma Uygulaması 0

Avustralyalı Troy Elmes yalnız seyahat edenlerin yolda diğerleriyle bağlantı kurmasını sağlayacak  “Solo Traveller” isimli bir uygulama geliştirdi. Tüketicilerin hemen bulundukları alanda arkadaş bulmalarına yardımcı olan bir çok uygulama varken, Elmes’in yeni platformu özellikle benzer ilgi alanlarına sahip ve seyahat arkadaşı arayan biraz daha yaşlı tüketicilere yönelik.

Solo Traveller yalnız gezginlerin birbiriyle bağlantı kurmasına ve yeni istikametler aramasına yardım eden ücretsiz bir akıllı telefon uygulaması. Bu uygulama mesaj göndermeden önce, kullanıcıların yalnız seyahat eden diğer gezginler tarafından oluşturulan bir dizi profile göz atmasına imkân tanıyor. Kullanıcılar aynı zamanda en uygun seyahat arkadaşını bulmak için aramalarını yaş, cinsiyet ve konuma göre filtreleyebiliyorlar. Ayrıca uygulama, taksi paylaşımından birlikte gezi planlamaya kadar kullanıcıların her şeyi ayarlayabilecekleri çeşitli birçok amaç için kullanılabilir.

Diğer seyahat uygulamalarının aksine, Solo Traveller özellikle her yıl artan sayıda yalnız seyahat edenlere hitap ediyor.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.