Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Bir blogu nasıl aday gösterebilirim?

Sadece favori seyahat blogunuzu aday göstermek için URL’yi yazın (web sitesi adresi). Siz de bir seyahat blogger’ımısınız? Kendinizi de aday gösterebilirsiniz.

İstediğiniz kadar blogu aday gösterebilirsiniz – tek kural seyahatla ilgisi olmalıdır.

Sonra ne olacak?

Adım 1 – Aday gösterme süresi
Ulusal Skyscanner Bloscars Travel Award için herkes bir seyahat blogunu aday gösterebilir. Aday gösterme süresi 16-31 Aralık 2013 tarihleri arasındadır. Skyscanner aşağıdaki ölçütlere göre bir sonraki adıma geçecek finale kalan 10 adayı seçecek:
Görsel çekicilik
İlham verici seyahat içeriği
Okuyucular için pratik ipuçları
Orijinallik
Yaratıcılık
Adım 2 – Ulusal Bloscars Award
Finale kalan 10 aday Skyscanner tarafından seçilecektir. Bu adım 27 Ocak – 23 Şubat 2014 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. Ardından oylamaya açılacaktır; haftada bir kez favori seyahat blogger’ınıza oy verebilirsiniz (toplamda 4 kez). Sizin oylarınız %50’yi, Skyscanner’ın oyları ise diğer %50’yi oluşturacaktır.

Ay sonunda oyları sayacağız ve 3 Mart tarihinde, Oscar Akademi Ödülleri töreninin hemen ertesi günü Türkiye Bloscars Travel Awards 2014 Kazananı’nı ilan edeceğiz!

Adım 3 – Uluslararası Bloscars Award
Türkiye Bloscars Travel Award kazananı, Uluslararası Bloscars Travel Award 2014 ödülünü kazanmak için dünya genelindeki 14 Bloscars Travel Award kazananı ile rekabet edecek. Bu adım, 10 -16 Mart 2014 tarihleri arasında gerçekleştirilecek ve Skyscanner son kazananı seçecek. Uluslararası Bloscars Travel Award 2014 ödülünü kazanan 24 Mart 2014 tarihinde açıklanacak!

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz